R25 vs CBR250

İyi günler,
İki bin kilometre cbr250, 21 bin kilometre de R25 kullandım. Evet bu motorlar top speed motorları değil. Geçiş motorlarıdır. Yani ben 5-6 sene binerim buna diyorsan performans egzoz, performans hava filtresi, DİD zincir dişli seti gibi eklentiler yapabilirsin(Ne kadar egzozu önermesem de çünkü hem daha fazla yakıyor hem de 2 silindir sonuçta ses çok kulak tırmalıyor). Motor önerisine gelince hem üst sınıfa geçerken edeceğin rahatlık seviyesi olarak hem de şeklen cezbeden ve parçası kaliteli olan R25 i öneririm. Bu arada cbr250 de krank kırma problemi var, yakın arkadaşımın başına geldi. Aklında bulunsun benim r25 imde 8 bin liralık ekstra vardı belki daha fazla. Ama satarken emin ol pek bir şey farketmiyor. Yani dediğim gibi uzun soluklu binmeyeceksen, motora bakımları haricinde para harcamanı önermem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı