R25 vs CBR250

İyi günler,
İki bin kilometre cbr250, 21 bin kilometre de R25 kullandım. Evet bu motorlar top speed motorları değil. Geçiş motorlarıdır. Yani ben 5-6 sene binerim buna diyorsan performans egzoz, performans hava filtresi, DİD zincir dişli seti gibi eklentiler yapabilirsin(Ne kadar egzozu önermesem de çünkü hem daha fazla yakıyor hem de 2 silindir sonuçta ses çok kulak tırmalıyor). Motor önerisine gelince hem üst sınıfa geçerken edeceğin rahatlık seviyesi olarak hem de şeklen cezbeden ve parçası kaliteli olan R25 i öneririm. Bu arada cbr250 de krank kırma problemi var, yakın arkadaşımın başına geldi. Aklında bulunsun benim r25 imde 8 bin liralık ekstra vardı belki daha fazla. Ama satarken emin ol pek bir şey farketmiyor. Yani dediğim gibi uzun soluklu binmeyeceksen, motora bakımları haricinde para harcamanı önermem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı