R3 1200 AF ile GTX 1650S darboğaz yapar mı?

Bende olan oyunlarda yapmıyor dedim, okuyamıyorsun galiba.

Hiçbir oyun diyorsun daha yazdığından haberin yok hangi oyunu oynadığını belirtmemişsin, ondan sonra yanlış bilgilendirmeyin diyorsun. 5 senelik Witcher'de %50 kullanımı her 1600'lü görür. BF5'de %80 altı CPU yok GPU sürekli dalgalanıyor.

1600 AF ile bile bazı AAA oyunlarda darboğaz oluyor.
Nereden varıyorsunuz bu kanılara bilmiyorum.
Merhaba, R3 1200 AF almayı aklımdan geçirdim. GTX 1650 Super ile darboğaz olur mu? Olursa bu darboğaz kaç GHz OC ile kapatılabilir? R3 1200 AF en fazla hangi kartı besler?
R3 1200 AF ve 1650 Super, Battlefield 5 gibi oyunlarda darboğaz yapar, en kötü ayar yükseltirsiniz. Mümkünse RAM Mhzlerini yüksek tutun.

Hiçbir oyun diyorsun daha yazdığından haberin yok hangi oyunu oynadığını belirtmemişsin, ondan sonra yanlış bilgilendirmeyin diyorsun. 5 senelik Witcher'de %50 kullanımı her 1600'lü görür. BF5'de %80 altı CPU yok GPU sürekli dalgalanıyor.
Liste vermem şart galiba, uzattıkça da uzatıyorsun. İyiymiş.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 42
Aşağı yukarı GTX1650Super ile eşdeğer olan 5500XT'yi kullanıyorum ve AC Origins başta olmak üzere bu tarz oyunlarda 1600AF ile darboğaza giriyor. Gülücük atma sebebinizi anlayamadım?

Aşağı yukarı GTX1650Super ile eşdeğer olan 5500XT'yi kullanıyorum ve AC Origins başta olmak üzere bu tarz oyunlarda 1600AF ile darboğaza giriyor. Gülücük atma sebebinizi anlayamadım?

Bu işlemci çok gözde büyütüldüğü için atıyorlardır. Ne iyi ne kötü bir işlemci BF6 çıktığı zaman sabit %100'ü göreceğimiz kesin artık.

Geri
Yukarı