R3 1200 AF ve RX 570 kaç FPS alır?

berk12cc

Picopat
Merhaba direkt konuya geçiyorum. AMD Ryzen 3 1200 AF, RX570 8 GB, 8 GB RAM 3000 MHz kaç FPS almalyım? Oyunlarda bildiğiniz oyunları yazar mısınız? Ve de YouTube'da var izle demeyin izledim ama bir de sizden duymak isterim benim FPS'ler biraz farklı gibi.

Oyundan oyuna, ayarlarına göre de değişir. Kullanmadığımız sistem hakkından net bir cevap veremeyiz. Videolar senin için yeterlidir. Başka bir problem olduğunu düşünüyorsan ona yardımcı olalım.

Oyundan oyuna, ayarlarına göre de değişir. Kullanmadığımız sistem hakkından net bir cevap veremeyiz. Videolar senin için yeterlidir. Başka bir problem olduğunu düşünüyorsan ona yardımcı olalım.

CS:GO'da en yüksek ayarlar 1360X768P de 100'e kadar düşebiliyor bazen koşarken 250'ye kadar çıkıyor oratalama 140-150 falan.
GTA 5 ortalama 55-65.
Witcher 65-70.
Oyunların hepsi Ultra 1360x768P dediğim gibi.
Fortnite 70-75.
Valorant 140 falandı tam hatırlamıyorum.
Bana FPS'ler düşük geldi ama sizce nasıl?

CS:GO'da en yüksek ayarlar 1360X768P de 100'e kadar düşebiliyor bazen koşarken 250'ye kadar çıkıyor oratalama 140-150 falan.
GTA 5 ortalama 55-65.
Witcher 65-70.
Oyunların hepsi Ultra 1360x768P dediğim gibi.
Fortnite 70-75.
Valorant 140 falandı tam hatırlamıyorum.
Bana FPS'ler düşük geldi ama sizce nasıl?
CSGO normal. Diğer değerlerinde iyi gibi geldi bana. Ben de RX570 kullanıyorum ama R5 1600 işlemcim var. Sıcaklıkların normal ise bir problem yoktur. Bir de performans ayarlarını yapmadıysan yap.

Sistemim imzamda yazıyor ve aynı sistem. A Way Out ve NFS Heat yüksek ayarlarda aldığım değerleri link olarak ekledim.

CS:GO normal. Diğer değerlerinde iyi gibi geldi bana. Ben de RX570 kullanıyorum ama R5 1600 işlemcim var. Sıcaklıkların normal ise bir problem yoktur. Bir de performans ayarlarını yapmadıysan yap.

Sıcaklıklar gayet iyi performans ayarları dediğin ben oyun modunu açtım güç ve performansı sonra çektim ve ekran kartı ayarlarını da yaptım.
CS:GO normal. Diğer değerlerinde iyi gibi geldi bana. Ben de RX570 kullanıyorum ama R5 1600 işlemcim var. Sıcaklıkların normal ise bir problem yoktur. Bir de performans ayarlarını yapmadıysan yap.

Senin sistemde FPS'ler nasıl. Bir de şuna dikkat çekeyim oyunlar 1360X768PDE 1080P'de değil yani daha da düşer o yüzden bana düşük geliyor.

Sıcaklıklar gayet iyi performans ayarları dediğin ben oyun modunu açtım güç ve performansı sonra çektim ve ekran kartı ayarlarını da yaptım.
Tamam değerlerin düşük değil. Artı olarak o işlemci özellikle 1080p 'de darboğaz yapıyor RX570 ile. RAM 'i Dual Channel yapmaya ve işlemcini yükseltebilirsen güzel olur.

Geri
Yukarı