R3 1200 + GT 730 sistemin parçaları uyumlu mudur?

ZELOXC

Decapat
Daha fazla  
Merhaba abilerim ablalarım. Ben eski bilgisayarımı geliştirmek istiyorum ve bazı parçalar alacağım bütçem 3800'ü aşmamalı kendimce parça bulmaya çalıştım aldığım parçalar birbirlerine uyarı mı? (bulabildiğim ucuz bir kasa buldum RGB eğer kalitesiz ise bana başka önerebilirsiniz) parçalar:

+Quadro GT 730 2 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 730 ve R7 240 harika iki çöp kartlar ona vercen paraya GTX 750 Ti ve AMD HD 7850 gibi kartlar alabilirsin.

GT 730 kullanmamın sebebi bir kere bende olan bir kart olduğu için yoksa eğer bir bütçem olsa GTX falan alacağım sadece idare etmek için GT 730 kullanmak zorundayım darboğaz yapma ihtimali var mı peki?

Ekran kartı linki: https://www.hepsiburada.com/quadro-nvidia-gt-730-2gb-128bit-ddr3-dx11-pci-e-x16-ekran-karti-gt730-
(Çok eskiden almıştım o zaman fiyatı 500 TL civarı bir şeydi.

Merhaba abilerim ablalarım. Ben eski bilgisayarımı geliştirmek istiyorum ve bazı parçalar alacağım bütçem 3800'ü aşmamalı kendimce parça bulmaya çalıştım aldığım parçalar birbirlerine uyarı mı? (bulabildiğim ucuz bir kasa buldum RGB eğer kalitesiz ise bana başka önerebilirsiniz) parçalar:

+Quadro GT 730 2 GB.

Uyumludur hocam. Bana kalırsa kasayı 2. el alırsanız boşuna fazla para vermemiş olursunuz 350 TL'ye çok güzel kasalar var onlara bakabilirsiniz. Artan parayı da daha iyi bir şekilde PC'ye verirsiniz değerlendirirsiniz.

Uyumludur hocam. Bana kalırsa kasayı 2. el alırsanız boşuna fazla para vermemiş olursunuz 350 TL'ye çok güzel kasalar var onlara bakabilirsiniz. Artan parayı da daha iyi bir şekilde PC'ye verirsiniz değerlendirirsiniz.

Aslında mantıklı çok teşekkür ederim geri kalan para ile ekran kartı almayı düşünüceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı