R3 1200 RTX 3090 sistem nasıldır?

Siz anlıyorsunuz size soruyorum şuan bütcem oldugunda bu ekran kartına uygun en iyi işlemci ne almalıyım ram iki yapacagım onu anladım birde kasa sadece görünüş olarakmı begenmediniz bi problem yaşatırmı bana

Siz anlıyorsunuz size soruyorum şuan bütcem oldugunda bu ekran kartına uygun en iyi işlemci ne almalıyım ram iki yapacagım onu anladım birde kasa sadece görünüş olarakmı begenmediniz bi problem yaşatırmı bana
Hem görünüş olarak hem de sorun yaşamanız olası. Şahsen daha önce duymadığım bir marka ve çeşit çeşit alakasız ürünleri var. Bence işi bilgisayar parçaları üretmek olan bir marka alın.

Merhaba arkadaşlar, mining yapan birinden.
Zotac RTX 3090 ekran kartı.
MSI B450-A Pro Max.
Adata XPG Gammix D30 8 GB 3200MHz RAM.
Ryzen 3 1200 işlemci aldım bunlara ek.
Samsung 980 Pro 1 TB M.2 SSD aldım.

Kasa olarak da bunu aldım.

Sistemde uyumsuz olan bir şey var mı? İşlemcinin darboğaz yapacağını biliyorum ama bütçem yok bana fazla bir sıkıntı yapar mı?
Sistemde uyumlu olan parça yok hocam.Çok saçma olmuş sistem.

İçlemciyi inşallah degiştirecegim bütçem olursa ama şimdilik idare etsin yeter bana kasayı neden degiştirmeliyim düşük fiyatlı 3090'a göre kasa öneriniz var mı?

Trol falan oldugunu sanmışınız ama hayır anakart RAM işlemci ve ekran kartını mining yapan birinden aldım uygun fiyata maalesef bütçem kalmadı ama kasa için daha güzel önerileriniz varsa bu fiyatlara daha gelmedi degiştirebilirim.
Hocam sistemi iade edebiliyorsanız iade edin bence.Yoksa parçaları tek tek satın.O işlemciyle bırak 3090ı 1650 bile kullanamazsınız.O sistemin parçalarını tek tek satarsınız 11-12k bütçeye hazır sistemler bulursunuz.Bundan daha sağlıklı olur.

Geri
Yukarı