RTX 3090 sistem nasıldır?

Hocam sıfır tabii ki toplanır benim de sıfırdan farkı sadece kutu açılımları aynı parcalari 30 asla toplayamazsıniz dusuk parça modelleri anca toplanır 😅

Aynı parçalardan toplamaya gerek yok. 35kya parça kalitesi yüksek 13400F-4070 Ti toplanır mesela.

Aynı parçalardan toplamaya gerek yok. 35kya parça kalitesi yüksek 13400F-4070 Ti toplanır mesela.

Hocam anakartla işlemci değişikliği yapınca daha maliyetli olacak. Benim sistemde sadece işlemci, değişirse değişir 5 yıl sonra, siz şimdiye bakıyorsunuz ben yarına, ayrıca 35kya parça kalitesi nasıl yuksek oluyor toplayında size eksiklerini söyleyeyim😅

Hocam anakartla işlemci değişikliği yapınca daha maliyetli olacak. Benim sistemde sadece işlemci, değişirse değişir 5 yıl sonra, siz şimdiye bakıyorsunuz ben yarına, ayrıca 35kya parça kalitesi nasıl yuksek oluyor toplayında size eksiklerini söyleyeyim😅

İşlemci değiştirmeye ekran kartı değiştirmedikçe gerek yok, ekran kartında 2K da en az 4 yıl götürür.

İşlemci değiştirmeye ekran kartı değiştirmedikçe gerek yok, ekran kartında 2K da en az 4 yıl götürür.

Kanka şaka mısın?:D ben DDR5 sistem satıyorum sen DDR4 giriş seviyesi sistem sunmuşsun.Ayrıca kasada yok içinde. Sadece ekran kartı için benim parçaların kalitesine yaklaşamaz tasarladıgın :D ekran kartı ile arasında 10 FPS fark için ayrıca işlemci RAM'le o farkda kapanır:D ayrıca 4k geçtiginde:D 12gb vram belli bir süreden sonra yetmediginde anlarsın 3090 yerine yapay dlss tercih etmenin zararını:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı