R3 1200 RX 570 Oyun oynarken PC donuyor

Cemo94

Hectopat
Herkese tekrar merhaba. 1-2 gün önce yeni hoparlör ile ilgili bir konu açmıştım. Bahsi geçen konuya şuradan ulaşabilirsiniz. Hoparlörüm geldi ve bilgisayara bağlayıp Witcher 3 oynadığımda PC aniden dondu ve sorunu çözene kadar oyun oynamaya korkuyorum. Arkadaşların dedikleri gibi sorunun PSU'dan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü hoparlörü bağladıktan sonra başladı. Sizce sorun neden kaynaklı? PSU'dan kaynaklı ise bana F/P denilebilecek orta - uzun vade kullanacağım bir PSU önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Hoparlörsüz kulaklıkla denedim bir problem yoktu hocam dediğiniz gibi hoparlör fazla güç çekiyor sanırım.

Maalesef başka bir PSU ile deneme şansım yok ancak PSU bana zaten lazım olan birşey bu dandik PSU burda olmasa başka biryerde elimde patlayacaktı.

Bu arada Olay Görüntüleyicisi hatası "Kernel 41"

Bunları öneririm.

Tamam kesin öyledir. Tecrübe yoksa iddalaşmayın. Forumlardan okuduklarımla link atmıyorum ben.

Hocam Daha kalitesini bile bilmediğiniz ve öneren ilk defa sen oldun diyorsunuz kime sorarsanız sorun High Power kaliteli bir PSU diyeceklerdir.

High Power PSU , Corsair ve Aerocool , Cooler Master PSU'lardan iyidir High Power yerine önerebilceğim FSP var.
Hocam o kadar da değil bence. Aerocool'dan iyi, diğerleriyle eşit diyelim. Corsair ve Cooler Master çok kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı