Çözüldü R3 1200 sistem mavi ekran hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kill_snow35

Femtopat
Bir süredir devam eden bir sorun var. Oyunlar kendi kendine kapanmaya başladı. Bu güne kadar hiç mavi ekran hatası almadım, şimdi aldım ve paylaşıyorum. Sistem bilgilerim; hepsi güncel, BIOS bile güncelleme yaptım fakat 5 güne yakın sorun devam ediyor.

Sistem parçaları:
MSI A320 Pro-E.
G.Skill 4 GB 3200 MHz
GTX 750 Ti
700W PSU.

DMP dosyasını nereye atmam gerekiyor?

Power dediğin ne? CMD ile yapacaksın iki yazdığımı da.

Evet eskiden bu yazılım yüklümüş ve kardeşim sonra bunu kaldırmış şimdi BIOS günleme yapıyorum sonra CMD yapacağım 3. parti yazılımını tam nasıl silinir sistemden.
Power dediğin ne? CMD ile yapacaksın iki yazdığımı da.

Evet eskiden bu yazılım yüklümüş ve kardeşim sonra bunu kaldırmış şimdi BIOS günleme yapıyorum sonra CMD yapacağım 3. parti yazılımını tam nasıl silinir sistemden.

Tamamdır, sisteminizde IObit tarafından yapılmış Smart Defrag yazılımı görünüyor. Onu kaldırın. Yine mavi ekran alırsanız yeni dosyaları atın, sorununuz çözülürse de belirtin.
Hocam onu nasıl gördünüz, ben bulamadım. Öğrenmek amaçlı soruyorum yanlış anlaşılmasın.

Ne diyorsunuz anlaşılmıyor. Ben dediğin şey diyorum evet eskiden yüklü diyorsun. CMD ile yap diyorum yazdıklarımı 3. parti soruyorsun.

Hocam şöyle 3.parti değim IObit yazlımları benim haberim olmadın kurmuş ve silmiş yoksa neden söylemeyim sizlere bunu CMD yapıyorum şu an.
Windows Resource Protection did not find any integrity violations. son durum budur
Zararlı yazılım IObit Full nasıl kaldırım bir program veya öneriniz var mı?
Hocam şöyle 3.parti değim IObit yazlımları benim haberim olmadın kurmuş ve silmiş yoksa neden söylemeyim sizlere bunu CMD yapıyorum şu an.
Zararlı yazılım IObit Full nasıl kaldırım bir program veya öneriniz var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-09-24 171502.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-24 171502.png
    36,3 KB · Görüntüleme: 27
Bir süredir devam eden bir sorun var. Oyunlar kendi kendine kapanmaya başladı. Bu güne kadar hiç mavi ekran hatası almadım, şimdi aldım ve paylaşıyorum. Sistem bilgilerim; hepsi güncel, BIOS bile güncelleme yaptım fakat 5 güne yakın sorun devam ediyor.

Sistem parçaları:
MSI A320 Pro-E.
G.Skill 4 GB 3200 MHz.
GTX 750 Ti.
700W PSU.

DMP dosyasını nereye atmam gerekiyor?

Sorunu çözdüyseniz bana da yardım eder misiniz.

Yeni konu açıp minidump dosyalarını paylaşın.

Zaten paylaştım minidump dosyalarımı görebilirsiniz ilk konumda.
Ne diyorsunuz anlaşılmıyor. Ben dediğin şey diyorum evet eskiden yüklü diyorsun. CMD ile yap diyorum yazdıklarımı 3. parti soruyorsun.

Bana da yardımcı olur musunuz lütfen aynı mavi ekran sorunlarını bende alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı