Çözüldü R3 1200 sistemde macOS Mojave internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafamyg

Hectopat
RAM
Kingston HyperX Fury 8 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Adata SU 630
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
Gigabyte A320M-H
İşlemci
R3 1200
Merhaba, ben bilgisayarıma macOS Mojave'yi kurdum fakat internete bağlanamıyorum. Kendi Wi-Fi adaptörümün macOS driverı yok herhalde. Mojave ile uyumlu adaptör önerisi olan var mı?

Çözüm
Ekran kartınızın hiçbir macOS sürümüne desteği yok. @Rona hocamın söylediği gibi macOS
temalı Linux dağıtımlarına yönelebilirsiniz.
Merhaba, ben bilgisayarıma macOS Mojave'yi kurdum fakat internete bağlanamıyorum. Kendi Wi-Fi adaptörümün macOS driverı yok herhalde. Mojave ile uyumlu adaptör önerisi olan var mı?

@566156 @yusufklncc hocalarım bu konularda bilgililer, onlar yardımcı olabilir.

Ayrıca neden macOS kullanmak istiyorsunuz?

Linux dağıtımları Adobe gibi profesyonel uygulamaları saymazsak çok daha fazla uygulama desteğine, çok daha iyi donanım desteğine ve çok daha fazla çeşitliliğe sahip. macOS ve Windows benzeri temalandırmaların yanı sıra eşsiz bir sürü arayüz temalandırması da yapabiliyorsunuz.

Ekran kartınızın hiçbir macOS sürümüne desteği yok. @Rona hocamın söylediği gibi macOS
temalı Linux dağıtımlarına yönelebilirsiniz.

Çözüm
Temalı Linux dağıtımlarına yönelebilirsiniz.

macOS temasıyla gelen dağıtımlara yönelmesine bile gerek yok. Hemen hemen her masaüstü ortamı için Mac özelleştirmesi mevcut zaten. Tabii kimisinde daha uyumluyken kimisinde daha uyumsuz olabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı