R3 1200 Ve GTX 1050 Ti Sistem Toplama

Sarp10

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum ve parçaları şu şekilde:

Ryzen 3 1200 işlemci
MSI GTX 1050 Ti Gaming X ekran karti
Gigabyte A320M anakart
Gskill 8GB CL15 2400MHz RAM
Power Boost Elegeance G1007R kasa
Power Boost 400W PSU
Seagate 1 TB 7200RPM HDD
Benq XL2540 24.5" 240Hz 1ms monitör

Arkadaşlar sadece CSGO için alıyorum ve o monitörü kesinlikle alacağım. Yani monitör gereksiz falan demezseniz sevinirim. Tek amacim 240 FPS ve üstünü vermesi. Ayarlarim 4:3 1024×768 her şey çok düşük. Nvidia denetim masasından da biraz ayar falan yapsam olur değil mi?

Daha kaliteli bir PSU al. Anakart olarak bütçen el veriyorsa ilerisi için B350 modellerine bak. O monitöre bu kadar para vereceğine sistemin diğer parçalarını yükseltmen daha doğru olur. CSGO oyunu bağımlısıysan diyeceğim bir şey yok, tercih senin.

Daha kaliteli bir PSU al. Anakart olarak bütçen el veriyorsa ilerisi için B350 modellerine bak. O monitöre bu kadar para vereceğine sistemin diğer parçalarını yükseltmen daha doğru olur. CSGO oyunu bağımlısıysan diyeceğim bir şey yok, tercih senin.

Evet tamamen bağımlısıyım, monitöre o parayı vermeyi kafaya koydum. PSU konusunda haklısınız onu zaten corsair builder vs550 550w 80+ PSU ile değiştirdim.
Anakartı zorlayamam ona yapılacak bir şey yok...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı