R3 2200G - 1050 Ti sisteme yükseltme önerisi

Bu bilgisayar güçlenirmi ?

• Oy verenlerin toplamı
    18
Nerede gerek var? Soket yeni islemci çıkıyor mu? Arkadaş toptan değiştirse yine tamam ama bu şartlarda saçma.
AM5 sistem toplamaya kalksa ne kadar fatura çıkacağından haberdarsındır umarım. Ayrıca hâlâ canavar gibi işlemciler var.
evet bunların toplamına hocam anladım :). baktım bu ortalama sınıfmı hocam en düşükmü?
Ortalama ama kaliteli parçalar. Şuan ki parçalarınızdan baya yüksek. Rahat oynarsınız.

Daha kötü öneriler olamazdı sanırım. RTX 4000 serisi bir kart ayrı ironi, 1x8 RAM ayrı ironi. İşlemciyi, kartı, RAM'i, SSD'yi değiştiriyor ama anakartı değiştirmiyor. B350 anakarta RTX 4000 serisi kart takacak. 😃 onu yapacağına direkt satsın, başka sistem alsın.

Ne gibi dezavantajı olacak? PCI-e 4.0 veriyolu eksikliği mi?

AM5 sistem toplamaya kalksa ne kadar fatura çıkacağından haberdarsındır umarım. Ayrıca hâlâ canavar gibi işlemciler var.

Ortalama ama kaliteli parçalar. Şu anki parçalarınızdan bayağı yüksek. Rahat oynarsınız.

🤣 Komiksin cidden okuduğunu anlıyor musun anlayamadım lütfen yazımı tekrar oku AM4 anakartının olduğunu yeniden almasının saçma olduğunu yazdım zaten.

🤣 Komiksin cidden okuduğunu anlıyor musun anlayamadım lütfen yazımı tekrar oku AM4 anakartının olduğunu yeniden almasının saçma olduğunu yazdım zaten.
"Anakart alsın" demedim. Sen anlıyor musun acaba?
Ne gibi dezavantajı olacak? PCI-e 4.0 veriyolu eksikliği mi?
Doğru düzgün besleyebilir mi acaba? Bir de her şeyi almışken, neden anakartı da almıyor? PUBG Mobile için bu kadar şey önermenin mantığı nedir?

Doğru düzgün besleyebilir mi acaba? Bir de her şeyi almışken, neden anakartı da almıyor?

Konu sahibi RX 6400, RX 6500XT gibi PCI-e 4.0 ozürlüsü kartlar almayacağı varsayalım. En fazla 2-3 FPS fark eder.
Bu tip kartlar almadığı sürece PCI-e 4.0 anakart gerekmiyor ve konu sahibi amacı da oyun.

Konu sahibi RX 6400, RX 6500XT gibi PCI-e 4.0 ozürlüsü kartlar almayacağı varsayalım. En fazla 2-3 FPS fark eder.
Bu tip kartlar almadığı sürece PCI-e 4.0 anakart gerekmiyor ve konu sahibi amacı da oyun.
RTX 4000 serisi almanın mantığı nedir? RX 6000 serisi vs. oyun oynatmıyor mu ve PUBG Mobile'a yetmiyor mu? O kadar şeye para harcamışken, neden anakarta da harcamıyor? 2017'de çıkmış anakarta RTX 4000 serisi takarsanız, millet güler size.

Hocam siz toplam bütçenizi söyler misiniz bu bilgisayara ne kadar para verebilirsiniz.
Hocam @CEO of SM Technology dediği parçalardan yola çıkarak söylüyorum 10k uygundur benim için.
ama bu 10k yı verip heralde bilgisayarı biraz daha iyi duruma getirebiliriz değilmi?

RTX 4000 serisi almanın mantığı nedir? RX 6000 serisi vs. oyun oynatmıyor mu ve PUBG Mobile'a yetmiyor mu? O kadar şeye para harcamışken, neden anakarta da harcamıyor? 2017'de çıkmış anakarta RTX 4000 serisi takarsanız, millet güler size.
Hocam sizin fikirleriniz ve diğer arkadaşların fikirlerinede saygı duyuyorum lütfen birbirimizi kırmadan konumuzu çözüme kavuşturalım hepimiz için burda belirtmek istedim abi hep birlikte saygı içinde 😊

Hocam @CEO of SM Technology dediği parçalardan yola çıkarak söylüyorum 10k uygundur benim için.
ama bu 10k yı verip heralde bilgisayarı biraz daha iyi duruma getirebiliriz değilmi?

Hocam sizin fikirleriniz ve diğer arkadaşların fikirlerinede saygı duyuyorum lütfen birbirimizi kırmadan konumuzu çözüme kavuşturalım hepimiz için burda belirtmek istedim abi hep birlikte saygı içinde 😊
Haklısınız hocam.

Haklısınız hocam.
Teşekkürler. 10k için neler olabilir fikirleriniz neler hocam

Hocam siz toplam bütçenizi söyler misiniz bu bilgisayara ne kadar para verebilirsiniz.
10k uygundur benim için.
ama bu 10k yı verip heralde bilgisayarı biraz daha iyi duruma getirebilirmiyiz peki hocam?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı