R3 2200G için GTX1650 Super alınır mı?

Bütçe
6000
Tavsiye için teşekkürler ancak belli bir süre idare etse yeterli ikinci el ile uğraşmak istemediğim için yazdım sizce alınır mı bu site güvenilir mi?

600 lira fazla verip RX 6600 alabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/msi-rad...i-p-HBCV00000VZN6Q?url_src=and-product-detail

Aynı şekilde 600 lira fazla verip 1660 Super de alabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/hi-leve...04TTOTK?magaza=TNG&url_src=and-product-detail

Ben 1660 Super kullanıyorum gayet güzel RX 6600 hiç kullanmadım ama performans testleri 1660 Super'den neredeyse 2 kat daha iyi duruyor.

Arkadaş şu fosil kartları sıfır almayın/önermeyin ne 1650S, 1660S, RX 6600'ü yahu.

@miccheck0 sen hiç paranı israf etme. Bu paraya gider ikinci elden hem güzel bir kart çekersin hem de 2200G'yi satıp kalan parayı üzerine ekleyerek sıfır Ryzen 5600 falan alırsın.

Merhaba öncelikle herkese iyi günler dilerim elimde;
Ryzen 3 2200G.
A320M S2H anakart.
8x2 G.Skill 3000MHz RAM.
500W PSU.
Bulunmaktadır. 1650 Super almak istiyorum, sizce bu site güvenilir mi garanti durumunda sorun yaşar mıyım?
Az biraz darboğaz olur ayrıca şuanda mantıklı değil hem fiyat hem performans açısından.İkinci el de olsa Ryzen 5 5500 Rx6600 ikilisini arayın.

Tavsiye için teşekkürler ancak belli bir süre idare etse yeterli ikinci el ile uğraşmak istemediğim için yazdım sizce alınır mı bu site güvenilirmi?
6K verilmez ona.

Arkadaş şu fosil kartları sıfır almayın/önermeyin ne 1650S, 1660S, RX 6600'ü yahu.

@miccheck0 sen hiç paranı israf etme. Bu paraya gider ikinci elden hem güzel bir kart çekersin hem de 2200G'yi satıp kalan parayı üzerine ekleyerek sıfır Ryzen 5600 falan alırsın.

Arkadaş "ikinci el ile uğraşmak istemiyorum birkaç yıl idare etse yeterli, sıfır önerin." diyor. Konudaki mesajları okumadan yorum yapıyorsunuz... İkinci el istese ona göre yorum yapardık. İşiniz gücünüz milletin yorumlarında kusur aramak olmuş.

Arkadaş "ikinci el ile uğraşmak istemiyorum birkaç yıl idare etse yeterli, sıfır önerin." diyor. Konudaki mesajları okumadan yorum yapıyorsunuz... İkinci el istese ona göre yorum yapardık. İşiniz gücünüz milletin yorumlarında kusur aramak olmuş
Yorumun için saol kafam aşırı karışık şöyle ki pci 3.0 anakartım var bende isterdim 6600xt li sistem yapmayı ama pci 3.0 da 1650 gibi çalışacağını başka konularda gördüm işlemci konusunda ise çok birşeye gerek yok fivem oynatsa yeterli yada rdr2 gibi oyunları 1650 supere baktığımda ise bunları karşılıyor gibiydi 2.el konusunda çok sorun yaşadım hatta bir satıcı ile kavga bile ettim herşey normaldi anlaşmıştım bir anda fiyat arttırmak istedi bende sinirlendim kabul etmedim pci 3.0lı en düzgün sanırım 1650 super oluyor sanırım başka öneriniz varsa bakabilirim ve bu attığım sitede bulabildim güvenilirmi bilmiyorum ancak teşekkürler tekrardan yorumun için.

@CEO of SM Technology rx6400mü güçlü peki 1650supermi benim sistemime göre?

Yeni konular

Geri
Yukarı