R3 2200G ile Windows 7 kullanmanın yolu var mı?

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Merhaba,

Windows 7 sevgim yine kabardı ve kurmak istiyorum. İşlemcim 2200G olduğu için uyumlu grafik kartı sürücüsü bulamadım. İnternette bir takım yöntemler gördüm ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Windows 7 kurarsam stabil çalışır mı?

Teşekkürler.

Merhaba,

Windows 7 sevgim yine kabardı ve kurmak istiyorum. İşlemcim 2200G olduğu için uyumlu grafik kartı sürücüsü bulamadım. İnternette bir takım yöntemler gördüm ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Windows 7 kurarsam stabil çalışır mı?

Teşekkürler.
VirtualBox ile tam ekran kullanabilirsiniz. Donanımsal olarak desteklemiyor yeni modeller. Windows 10 üzerinde VirtualBox ile 7 kullanabilirsiniz :).

AMD APU için uygun değildir. Sanal makine ile de deneyebilirsiniz. Farklı yollarla belki kurulabilir fakat tavsiye etmem.

3200G kullanıcısı olarak ben de çok merak ediyorum. Bu arada oyunlarda en çok verim hangi işletim sistemi ve hangi sürümünde alınabilir?

3200G kullanıcısı olarak ben de çok merak ediyorum. Bu arada oyunlarda en çok verim hangi işletim sistemi ve hangi sürümünde alınabilir?
Ryzen sistemler Windows 10 için tasarlanmıştır. Windows 7 ile çok sorun yaşayanlar gördüm. Zaten APU için denemeyin bile.

En iyi verimi Windows 10 işletim sisteminin en son sürümünde alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı