R3 2200G sisteme Windows 7 kurulur mu?

yasin70

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar R3 2200G işlemcim var Windows 10 kurulu oyunlarda sorun yaşıyorum Windows 10'da Windows 7 kurmak istiyorum bu mümkün müdür yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Hocam, özellikle Ryzen APU sistemlerde sıkıntı. 10 ile devam edin. Daha önce sıkıntı yaşayanlara rastladım.

Kurulabiliyor diye biliyorum fakat 2200G tabanlı bir sistemde oyunlarda yaşanılan sorunların işletim sisteminden kaynaklı olması uzak bir ihtimal, muhtemelen donanımsal bir yetersizlik veya aksaklık söz konusu.

Selam arkadaşlar R3 2200G işlemcim var Windows 10 kurulu oyunlarda sorun yaşıyorum Windows 10'da Windows 7 kurmak istiyorum bu mümkün müdür yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Hayır kurulmaz tonla sürücü sorunu çıkar. Ek olarak o sistem için en iyi yazılım 10 ve 11'dir. Windows 7'ye geçince sorunlarınız azalmaz aksine artar. Hurafelere inanmayın.

Hocam, isterseniz başlayabilirsiniz. Daha sonra ise klavye, mouse, USB çalışmıyor gibi konular gelirse zaten şaşırmam.

ANLADIM USTA DENESEM DİYORUM gene de YAPABİLİR MİYİZ?

Öncelikle Caps Lock kapayın. Ardından kurulabilir ancak değmez ek olarak çoğu şey çalışmaz ve sürücü sorunları, uyuşmazlıkları çıkar. Yaşadığınız sorunlar artar dediğim gibi. Kısaca kurmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı