Çözüldü R3 2200G işlemciden görüntü almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dogus123

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar benim durumum şöyle Ryzen 3 2200G işlemci, RX 570 ekran kartım mevcut. Ekran kartımı satıp yeni nesil bir konsol almak istiyorum bu işlemci ile de Online derslere Netflix gibi aktiviteleri yapacak vaziyette olduğunu görüyorum. Fakat demin denedim ekran kartını sökmeden DVI to VGA ile görüntü alamadım fakat ekran kartını daha sökmedim bunu kesin görüntü alabilmek için ne yapmam gerekiyor? Direkt ekran kartını söktükten sonra görüntü alabilir miyim?

Motherboard:A320M-H

Çözüm
Merhabalar benim durumum şöyle Ryzen 3 2200G işlemci, RX 570 ekran kartım mevcut. Ekran kartımı satıp yeni nesil bir konsol almak istiyorum bu işlemci ile de Online derslere Netflix gibi aktiviteleri yapacak vaziyette olduğunu görüyorum. Fakat demin denedim ekran kartını sökmeden DVI to VGA ile görüntü alamadım fakat ekran kartını daha sökmedim bunu kesin görüntü alabilmek için ne yapmam gerekiyor? Direkt ekran kartını söktükten sonra görüntü alabilir miyim?

Ekran kartını sökerseniz olacaktır. Başka yöntemler de olabilir!!!

Ekran kartını sökerseniz olacaktır. Başka yöntemler de olabilir!!!

Son düzenleme:
Çözüm
Ben 1050 Ti ekran kartı varken VGA kablosu ile ikinci monitör bağlayabilmiştim.
Anakartınızda ve monitörünüzde HDMI girişi varsa onunla deneyin.

Denedim fakat olmadı satacağım ekran kartını o yüzden şimdiden denemem lazım ne yaptıysam olmuyor bir de ekran kartını söküp denesem işe yarar mı acaba?
Ekran kartını sökerseniz olacaktır.
Hemen deniyorum

Geri
Yukarı