R3 2200G RX570 Fortnite FPS düşmesi

wonshanders

Centipat
R3 2200G ve RX570 Expedition var.
Sorun şu çok fazla FPS düşmesi yiyorum. Hem de çok fazla. FPS 100'den 10'a 1'e 5'e düşüyor. Eskiden 120 FPS sabit alan ben, şimdi 30FPS bile sabit alamıyorum.
MSI Afterburner değerlerinde GPU kullanımı sabit kalmıyor. Sürekli 100, 50, 10, 52, 25, 90 gibi değerler oluyor. CPU ise sabit 100'de kullanıyor kendini, ayarları yükseltip, ekran kartına yük bindirmeyi denedim. Olmuyor. FPS düşmesi yüzünden PC'yi kırıp atacağım neredeyse, 2 aydır sorunu çözmeye çalışıyorum. Gece, gündüz. Her şey güncel. Daha ne yapayım? Bir sıcaklık değerlerini söyleyeyim CPU Fortnite oynarken 55-60 civarı falan 60'ı geçmiyor GPU ise 66-70 civarı oluyor. Bence normal değerler ama bu FPS düşmesi neden, neden? Artık kafayı yiyeceğim. Low ayarlarda ve yüksek ayarlarda aynı FPS'i alıyorum, neden böyle? Delireceğim artık son günlerde daha düşük FPS'i alıyorum artık PC temiz aralık ayında topladım internetten bakıp, her şeyi yaptım ne gerekirse. Bazen oyun oynarken görüntü gidiyor ve kulaklığa cızzzzzzzzzz diye bir ses geliyor ve görüntü gelmiyor. Klavye numlock tuşuna basıyorum dondu mu diye ve o da işaret vermiyor. Yanıp sönmesi gereken yerde ve PC'yi kasadan kapatıp, açıyorum tekrar düzeliyor. Ne olur size ihtiyacım var. Bunu ne olur çözün. Fortnite bırakmak istemiyorum. Not tekrar diyorum eskiden FPS düşmesi yemiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı