R3 2200G Sistem Nasıldır?

leanbeefpatty

Kilopat
Eniştem bana sistem toplamamı rica etti. Maksimum 4500 TL olsun içinde kasa, monitör, klavye, mouse olsun dedi. Ben de tamam dedim RX 560'lı şöyle güzel bir sistem topladım kendisine (APU istemiyor). Ama inatla benim attıklarımı almak istemiyor bir akrabasının Izoly diye tutturduğu şeyi almak istiyor. Açıklıyorum onun bir Çin markası olduğunu, insanları kandırmak üzere şatafatlı gösterdikleri bir PC olduğunu açıklıyorum illa gönlü onda. En son ikna oldu almayacak ama bu seferde bunu attı bana bu nasıldır diye linki bırakıyorum. Tam anlayamadım ama bu fiyata da bilemedim. Ucuza kapatmak istiyor kendisi. Bu fiyata daha iyisi toplanır mı?

Bilgisayara bakıyorum ama hiçbir marka yok. Alıp geçsin mi?

Son düzenleme:
Eniştem bana sistem toplamamı rica etti. Maksimum 4500 TL olsun içinde kasa, monitör, klavye, mouse olsun dedi. Ben de tamam dedim RX 560'lı şöyle güzel bir sistem topladım kendisine (APU istemiyor). Ama inatla benim attıklarımı almak istemiyor bir akrabasının Izoly diye tutturduğu şeyi almak istiyor. Açıklıyorum onun bir Çin markası olduğunu, insanları kandırmak üzere şatafatlı gösterdikleri bir PC olduğunu açıklıyorum illa gönlü onda. En son ikna oldu almayacak ama bu seferde bunu attı bana bu nasıldır diye linki bırakıyorum. Tam anlayamadım ama bu fiyata da bilemedim. Ucuza kapatmak istiyor kendisi. Bu fiyata daha iyisi toplanır mı?

Bilgisayara bakıyorum ama hiçbir marka yok. Alıp geçsin mi?
2200G'li sistem 2500 TL'ye toplanır. Ondan attığınız sistem gereksiz pahalı.

Apu istemiyorsa 2200g gereksiz bir sistem olur. Bende r3 2200g var ama ekran kartım yok. cok ucuza ikinci el denk getirdiğim için aldım işlemciyi. Uygun fiyat olarak R3 3100 daha mantıklı olur. Izoly den uzak dursun.

Alternatif sistem önerir misiniz 3100 TL'ye? 900 liraya ben monitör, klavye, mouse alacağım.

Hocam enişten APU istememiş ama attığın sistem APU. Ama APU alacaksanız Ryzen 5 3400G 8x2 3000MHz RAM B450 anakart eğer ileride ekran kartı takacaksanız 80+ 500W Power Supply önererim yakın zamanda bende aynı sistemi almayı düşümüyorum kasada sizin zevkinize kalmış.

Hocam enişten APU istememiş ama attığın sistem APU. Ama APU alacaksanız Ryzen 5 3400G 8x2 3000MHz RAM B450 anakart eğer ileride ekran kartı takacaksanız 80+ 500W Power Supply önererim yakın zamanda bende aynı sistemi almayı düşümüyorum kasada sizin zevkinize kalmış.

Dostum bu dediklerini 3100 TL'ye toplamaya çalışmadım ama bulamadım. Kendisi kasa toplamayı bilmediği için hep hazır sistemler kovaladım. Yardımcı olursanız sevinirim. Evet APU istemiyor dedi bana ama APU atmış o da tam bilmiyor.

APU istemiyorsa 2200G gereksiz bir sistem olur. Bende R3 2200G var ama ekran kartım yok. Cok ucuza ikinci el denk getirdiğim için aldım işlemciyi. Uygun fiyat olarak R3 3100 daha mantıklı olur. Izoly'den uzak dursun.

Dostum eniştem sonradan yükseltme falan yapmayacak bilgisayara. Ona 3100 TL'ye toplamaya çalışayım dedim ve 3100'e bunu buldum. Intel i3 9100F 3.6GHz, GT1030 2GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik
Bunu önermek en iyisi galiba başka sitelerde bulamadım.
TUCO-I10100/INTEL i3 10100/8GB DDR4/480GB SSD | ITOPYA
Bu da APU ama iyi gibi duruyor. Açıklarsam APU alır.

Son düzenleme:
Dostum bu dediklerini 3100 TL'ye toplamaya çalışmadım ama bulamadım. Kendisi kasa toplamayı bilmediği için hep hazır sistemler kovaladım. Yardımcı olursanız sevinirim. Evet APU istemiyor dedi bana ama APU atmış o da tam bilmiyor.

Dostum eniştem sonradan yükseltme falan yapmayacak bilgisayara. Ona 3100 TL'ye toplamaya çalışayım dedim ve 3100'e bunu buldum. Intel i3 9100F 3.6GHz, GT1030 2GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik
Bunu önermek en iyisi galiba başka sitelerde bulamadım.
TUCO-I10100/INTEL i3 10100/8GB DDR4/480GB SSD | ITOPYA
Bu da APU ama iyi gibi duruyor. Açıklarsam APU alır.

Hocam benim dediğim sistem şu şekilde en ucuz linkleri atıyorum.

Benim dediğim sistem en ucuz bu şekilde. Bu haliyle 2.459, 83 TL. Bir de işlemci tray olduğu için bildiğim kadarıyla kutusuz ve stok fansız geliyor yani yanına bir tane işlemci soğutucu alman gerek ramlarden 2 tane alırsan performans ve FPS değerlerin 2'ye katlanır eğer ileride sistemi yükselticekseniz 500W Power Supply yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı