R3 2200G sistem siyah ekran veriyor

Eşrehf

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar iyi kandiller hepinize.
Bigisiyarım devamlı siyah ekran veriyor siyah ekran veriyor 4sn 5sn sonra geri geliyor.
Bazen hiç gelmiyor res atmak zorunda kalıyorum delirmek üzereyim her yolu ya da bir sürü yolu denedim olmuyor düzelmiyor bir türlü.
Windows 10 kullanıyorum yine aynı şekilde Valorant oynarken de çok fazla oluyor lütfen bilen bilen yardım etsin hayırlı kandiller.
Parçalar = AMD Ryzen 3 2200G PRO işlemci.
Anakart = MSI B450M-A Pro Max.
RAM = neon Forza 8 GB 8*2
PSU = platoon pl 9263.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun PSU kaynaklı olabilir, kaliteli PSU'lar sayılmaz Platoon PSU'lar. Anakart da yeterince iyi bir VRM beslemeye sahip değil bildiğim kadarı ile buradan da stabilite sorunları çıkıyor olabilir sistemde. Win+CTRL+Shift+B kombinasyonunu yaparak grafik sürücüsünü resetlemeyi deneyin bir de.

Sorun PSU kaynaklı olabilir, kaliteli PSU'lar sayılmaz Platoon PSU'lar. Anakart da yeterince iyi bir VRM beslemeye sahip değil bildiğim kadarı ile buradan da stabilite sorunları çıkıyor olabilir sistemde. Win+CTRL+Shift+B kombinasyonunu yaparak grafik sürücüsünü resetlemeyi deneyin bir de.
hocam çok saolun ben daha öncede psu dan kaynaklı olabilicegini duymuştum umarım sorunu çözebilirim.
Bugün gördüğüm aynı sorun hakkında 2. konu. Bilerek yapılıyor deseler inanırım şu
Bugün gördüğüm aynı sorun hakkında 2. konu. Bilerek yapılıyor deseler inanırım şu an.
ŞAKA GİBİ :)

Yeni konular

Geri
Yukarı