R3 2200G sistemde Forza Horizon 4 FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

berkyy21

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 1-2 gündür Forza Horizon 4 oynuyorum ve minimum ayarlarda 60FPS'yi sabit alıyorum. Fakat beni çileden çıkartan 2 durum var. Birincisi 10/20 saniyede bir ani drop giriyor. Bu hangi parçayla ilgili olabilir? Bir de ben interneti modemden değil de routerden çekiyorum. Şu internet kapsama alanını arttıran cihazlardan. Öyle yapınca da yarım saatte falan bir 3/5 saniyeliğine internet git gel yapıyor. Diğer oyunlarda yeniden bağlanılmaya çalışılıyor fakat Forza oynarken direkt olarak bağlantınız koptu deyip Offline'a atıyor. Bunu çözebilir miyim? Xbox bağlantınız kesildi diyor. Bir de ara sıra oyundan atmalar oluyor ama sanırım o herkeste var.
Sistemim şöyle;
R3 2200G
MSI A320 Pro.
8 GB 3200MHz RAM.
WD 320GB HDD.

Birincisi Forza Horizon 4 10 GB'a yakın RAM kullanabilen bir oyun. Kaldı ki APU sistem kullanıyorsunuz. 2 GB kafadan VRAM'a ayrılıyor. RAM takviyesi yapın. İkincisi göremedim fakat Steam versiyonundan oynuyorsanız güncelleme ile düzelmesini bekleyeceksiniz. Bir çok kişi Steam versiyonunda drop, oyundan atma vs. gibi sorunlar yaşıyor.

Birincisi Forza Horizon 4 10 GB'a yakın RAM kullanabilen bir oyun. Kaldı ki APU sistem kullanıyorsunuz. 2 GB kafadan VRAM'a ayrılıyor. RAM takviyesi yapın. İkincisi göremedim fakat Steam versiyonundan oynuyorsanız güncelleme ile düzelmesini bekleyeceksiniz. Bir çok kişi Steam versiyonunda drop, oyundan atma vs. gibi sorunlar yaşıyor.
Ben microsoft storeden oynuyorum..

Geri
Yukarı