Çözüldü R3 2200G sistemde masaüstü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlreadyBroken494

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Patriot Viper Steel 8GB 3000MHz DDR4 Ram
SSD veya HDD modeli
James Donkey 120gb SSD
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
Msi A320M-A Pro
İşlemci
R3 2200G
Arkadaşlar merhaba. yaklaşık 1 haftadır bilgisayarı açtığımda masaüstü gelmiyor fakat imleci kullanabiliyorum ve Görev Yöneticisi'nden istediğim herhangi bir işlemi yapabiliyorum (Firefox, oyun vs) fakat masaüstünün gelmesi yarım saat 45 dakika kadar sürüyor. İnternette kendimce çözüm yolları aradım hepsini denedim hiçbirisi de olmadı. Denediğim çözüm yollarını belirtiyorum ve desteklerinizi bekliyorum.

1. Görev Yöneticisi'nden Explorer.exe'yi kapatıp açmak (görev ağacını sonlandır).
2. MSConfig'den Microsoft dışı bütün hizmetlerin tikini kaldırmak ve başlangıçta ki her şeyi devre dışı bırakmak.
3. görüntü bağdaştırıcısı sürücüsünü kaldırmak.
4. CMD'den SFC /scannow yaptım.
5. Görev Yöneticisi ayrıntılarda üç beş tane programın görevini sonlandırdım, Windows bir sorunla karşılaştı birkaç dakika içinde yeniden başlatılacak dedi ve kapanıp açıldığında düzeldi.
6. Kayıt defterinden bir şeyin değerini değiştirdim fakat videoyu bulamadım hatırlamıyorum da.

Birazdan da başlangıç onarma yapacağım, eğer düzelmez ise buraya gönderdiğiniz çözüm yollarını deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı