R3 2200G sisteme nasıl Windows 11 kurulur?

Hunters61

Hectopat
Yer
Guadalajara
Daha fazla  
Ryzen 3 2200G'ye Windows 11'i kuramıyorum. TPM'i vesaire açtım Regedit'den kod u da hallettim ama hala bu hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• 1658060565698.png
    1658060565698.png
    36,5 KB · Görüntüleme: 40
Rufus ile sistem gereksinimini kaldırabilirsiniz.

İnternet bağlantısını, bilgisayarı sorguladığı an kesmeyi dener misiniz? Olmazsa, direkt kurulum dosyası açılırken internet bağlantınızı kesip deneyin. Windows 11 ISO setup için işe yarıyordu bu yöntem.

TPM atlayarak yapabilirsiniz. İşlemci nedeniyle olabiliyor. 2200G destek listesinde gözükmüyor.

Rufus ile sistem gereksinimini kaldırabilirsiniz.

İnternet bağlantısını, bilgisayarı sorguladığı an kesmeyi dener misiniz? Olmazsa, direkt kurulum dosyası açılırken internet bağlantınızı kesip deneyin. Windows 11 ISO setup için işe yarıyordu bu yöntem.
Denediğimde yazacağım.
TPM atlayarak yapabilirsiniz. İşlemci nedeniyle olabiliyor. 2200G destek listesinde gözükmüyor.
Technopat'ın kendi kanalında bir video vardı onun üzerinden deniyorum.

Acronis veya Macrium ile hazır imaj yükleyerek de yapılabilir.

Olmuyor, ya da ben tam zamanlayamadım.

Son düzenleme:
Olmuyor ya da ben tam zamanlayamadım.

O zaman, sadece Windows 11 ISO dosyası için işe yarıyormuş o yöntem. Technopat'ın yöntemini yapmışsınız olmamış. İsterseniz, Windows 11 ISO dosyasını indirin ve Windows sürümünüzü yükseltmek için bunları yapın:

• RAR içerisinden Windows 11 ISO dosyasını çıkartın.
  • "Sources" adlı klasöre girin ve "appraiserres.dll" silin.
  • Önünüze çıkan ilk setup yönetici olarak çalıştırın internet bağlantısı olmadan. Yüksek ihtimal gereksinim istemeyecektir.
  • Dosyalarınızı isteğe bağlı kaldırabilirsiniz ya da saklayabilirsiniz, size kalmış.
  • İşe yararsa, Windows sürümünüzü yükseltmiş olursunuz.
Yükseltme, sağlıklı sonuçlar veremeyebiliyor. Bu yüzden, Rufus ile gereksinimleri kaldırıp temiz kurulum yapmanız çok daha iyi olacaktır.

Bahsettiğim yöntemin videolu anlatımı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman, sadece Windows 11 ISO dosyası için işe yarıyormuş o yöntem. Technopat'ın yöntemini yapmışsınız olmamış. İsterseniz, Windows 11 ISO dosyasını indirin ve Windows sürümünüzü yükseltmek için bunları yapın:

• RAR içerisinden Windows 11 ISO dosyasını çıkartın.
  • "Sources" adlı klasöre girin ve "appraiserres.dll" silin.
  • Önünüze çıkan ilk setup yönetici olarak çalıştırın internet bağlantısı olmadan. Yüksek ihtimal gereksinim istemeyecektir.
  • Dosyalarınızı isteğe bağlı kaldırabilirsiniz ya da saklayabilirsiniz, size kalmış.
  • İşe yararsa, Windows sürümünüzü yükseltmiş olursunuz.
Yükseltme, sağlıklı sonuçlar veremeyebiliyor. Bu yüzden, Rufus ile gereksinimleri kaldırıp temiz kurulum yapmanız çok daha iyi olacaktır.

Bahsettiğim yöntemin videolu anlatımı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki bunu yaparsam dosyalarım kalacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı