Ryzen 3 2200G sisteme nasıl Windows 11 kurulur?

Tamam bu uefyi tikliyom. Böyle çıkıyor enabled yok acaba ne yapcam
Yardımınızı bekliyorum

Dosya Ekleri

• 16472770362123335530501345226471.jpg
    16472770362123335530501345226471.jpg
    175,1 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
peki bunun için ne yapmalıyım tpm bilmemnesini açtım o tamamda bu cpu napacam

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    356 KB · Görüntüleme: 60
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    165 KB · Görüntüleme: 55
MSI A320 Pro'da da yapılabiliyor mu?

Evet. Benzer anakartı kullanıyorum. Yine Advanced sekmesinden CPU Configuration menüsünde "CPU fTPM" benzeri bir ibare ile bulabilirsin.
senin sayende yaptım
Sağol buna ihtiyacım vardı. 😅😅
Peki bunun için ne yapmalıyım TPM bilmemnesini açtım o tamamda bu CPU ne yapacağım.

Bakıyorum.
Peki bunun için ne yapmalıyım TPM bilmemnesini açtım o tamamda bu CPU ne yapacağım.

Windows üzerinden kurmaya çalışıyorsun sanırım. Flash belleğe yazdır ve format at. Daha sonra yine bu uyarı çıkar ancak bu sefer kapatabilirsin. Normal kullanmaya devam edersin. Ancak formatlamadan yükseltme yoluyla bu bilgisayara yükleyebileceğini sanmıyorum.

1647279459510.png

İşlemci sundukları gereksinimleri karşılıyor ama yine de kabul etmedi , çözümü var mıdır?
Şimdi destekledikleri işlemcilere baktım , r3 3200g var ama r3 2200g yok.

Evet. Benzer anakartı kullanıyorum. Yine Advanced sekmesinden CPU Configuration menüsünde "CPU fTPM" benzeri bir ibare ile bulabilirsin.

Sağ ol buna ihtiyacım vardı. 😅😅

Bakıyorum.

Windows üzerinden kurmaya çalışıyorsun sanırım. Flash belleğe yazdır ve format at. Daha sonra yine bu uyarı çıkar ancak bu sefer kapatabilirsin. Normal kullanmaya devam edersin. Ancak formatlamadan yükseltme yoluyla bu bilgisayara yükleyebileceğini sanmıyorum.

Nasıl yazdırıcam acaba Rufus üzerinden yazabilriimde ISO'su nerede. acaba hangi dosya türüyle flaşa yazabilirim

Sağol buna ihtiyacım vardı. 😅😅

Bakıyorum.

tamam buldum yardımınız için teşekkürler
Eki Görüntüle 1332087
İşlemci sundukları gereksinimleri karşılıyor ama yine de kabul etmedi , çözümü var mıdır?
Şimdi destekledikleri işlemcilere baktım , r3 3200g var ama r3 2200g yok.
usb ile yazdır öyle oluyormuş iso indir yap

Son düzenleme:

Geri
Yukarı