R3 2200G sistemle GTA Online oynarken sistem reset atıyor

Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 8gb 3000mhz cl15+Adata Xpg 8gb 3000mhz cl16 ram
SSD veya HDD modeli
250gb hdd + 240gb a400 ssd + n600s 240gb ssd
Ekran kartı
VEGA 8 4GB
Anakart
BİOSTAR A320M-H
İşlemci
R3 2200G
Merhaba. Sorunum oldukça ilginç aslında. Şöyle ki bilgisayrımla ne oynarsam oynayayım hiçbir sorun çıkarmıyor ancak GTA Online da 30-45dk takıldıktan sonra aniden reset atıyor ve herhangi bir hata vermiyor. CPU 66 GPU ise 67 derece.

İki tane farklı bellek olması hoş değil. Sebebi budur demiyorum ama ihtimaller dahilinde. Öte yandan bu sorun genelde PSU kaynaklı oluyor. İstersen garantiye yola.

Bir de OG raporlarına bakabilirsin. Kernel 41 var mı?

İki tane farklı bellek olması hoş değil. Sebebi budur demiyorum ama ihtimaller dahilinde.

9 aydır ilk defa böyle bir sorun yaşadım RAM'den kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü sadece GTA Online da başıma geliyor bu durum.

Öte yandan bu sorun genelde PSU kaynaklı oluyor. İstersen garantiye yola.

Aslında siz böyle deyince kullandığım kablodan şüphelendim ve monitörde denedim. O güç kablosunu monitöre takınca monitörde arada bir karıncalanma olmaya başladı, sorun kablo da olabilir mi?

Şu an og raporu için çökme bekliyorum.

İki tane farklı bellek olması hoş değil. Sebebi budur demiyorum ama ihtimaller dahilinde. Öte yandan bu sorun genelde PSU kaynaklı oluyor. İstersen garantiye yola.

Bir de OG raporlarına bakabilirsin. Kernel 41 var mı?

2 saat aralıksız oynadım ve hiçbir çökme durumu yaşamadım kablomla, ilgili bir problemmiş değiştirince düzeldi. Teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı