R3 2200G stok fandan ses geliyor

Emirhan Polat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Çektiğim videoda ki gibi işlemci fanından tiz ve rahatsız edici bir ses geliyor yaklaşık 1 yıldır böyle videoda biraz tozlu fakat ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü tam tozlanmadan öncede bu tarz tiz bir ses çıkarmaya başladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nereden hava alacağını sormadım çift taraflı bant ile yapıştırsam nasıl olur dedim. Zaten kasanın önü açık yazın aşırı sıcaktan dolayı ön kapağı kaldırıyorum.

Nereden hava alacak. İçerdeki havayı dolaştıracak. İçerdeki havayı sadece sekronizasyon edecektik. Soğutmayacaktır.

Yanlış Kullanım sonucu Daha fazla ısınır. Şöyle düşün Odanın penceresini açık bırak güneş içerisini ısıtır fakat sen pencereyi kapatırsan içerisi ısınmaz. Sen kasayı açık kullanıyorsun fakat pc içindeki fanlar hiç bi işe yaramıyor Boşuna dönüyorlar. Eğer ki sen fanı Yapıştırdın diyelim fan kompresör değil sonuçta hava üretsin dışardaki havayı alıp içerisini soğutmasıdır. Senin koyacağın yer fanın ön kısmı kapalı. Fan hangi havayı alıp içerde döndürüp soğutsun .
Nereden hava alacağını sormadım çift taraflı bant ile yapıştırsam nasıl olur dedim. Zaten kasanın önü açık yazın aşırı sıcaktan dolayı ön kapağı kaldırıyorum.

Araçlardaki turbo ne işe yarıyor egzoz dumanı ile araca performans veriyor. sen turbolu araçtaki turboyu sökersen yada turboya giden hava girişini kapatırsan ne olur. turbonun etkisini görürmüsün. Boşuna çalışır Bunun gibi düşün

Yeni konular

Geri
Yukarı