R3 2200G ve 1050 Ti'lı sistemde yüksek FPS'de kasma hissi

Eko1910

Hectopat
PUBG oynuyorum, oynarken 80-90 FPS'de kasma hissi yaşıyorum, sıkıntının sebebini bulamadım. Acaba artık sistemim yetersiz mi geliyor? Sistemim:
  • R3 2200G işlemci
  • MSI 1050 Ti Gaming X 4 GB
  • Corsair 2x8 3000MHz RAM
  • MSI A320M PRO-VH Plus
  • Adata 240 GB SSD
  • 1TB HDD

evet monitörüm baya eski 18.5 inç 60hz ama önceden bu kadar değildi askere gittim geldim 6 ay pc kapalı durdu geldiğimde ssd ve 8gb ram daha aldım format attım sorun yine devam ediyor

değişen bişey olmuyor

Aslında FPS'i monitör Hertzine sabitleyince kasma hissi olmaması lazım ama bilemedim. MSİ Afterburner ile oyunu oynarken işlemci, ram, ekran kartı kullanımlarına ve sıcaklıklarına bakar mısın?

Aslında FPS'i monitör Hertzine sabitleyince kasma hissi olmaması lazım ama bilemedim. MSİ Afterburner ile oyunu oynarken işlemci, ram, ekran kartı kullanımlarına ve sıcaklıklarına bakar mısın?
ekran kartının sıcaklığı 65 i geçmiyor. ekran kartı genelde 95-100 arası kullanımı oluyo işlemcininde o civarlarda ama bazı yerlerde ekran kartı kullanımı düşüyo işlemci kullanımı artıyor

Kanka sorun biraz çözdüm gibi benimde senin gibi bir Sistemim var r3 2200g ve rx560 kasanın ön camındaki tozları sil düzeliyor benim3adet fan var 1ini sildim pese girdim gerçekten mükemmeldi yarın silmicem hepsini
Kanka sorun biraz çözdüm gibi benimde senin gibi bir Sistemim var r3 2200g ve rx560 kasanın ön camındaki tozları sil düzeliyor benim3adet fan var 1ini sildim pese girdim gerçekten mükemmeldi yarın silmicem hepsini
Silicem😅ve de termal macun yenilemelisin bende yenilemeyi düşünüyorum kasadaki tüm tozları temizle ekran kartı vs.
Silicem😅ve de termal macun yenilemelisin bende yenilemeyi düşünüyorum kasadaki tüm tozları temizle ekran kartı vs.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı