R3 2200G ve RX570 sistemde PUBG Mobile grafikleri çöp gibi

İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 8GB 3266 MHz CL16 + Adata XPG 8GB 3266MHz CL16
Ekran kartı
MSI GAMİNG X RX570
Anakart
BİOSTAR A320M-H
İşlemci
R3 2200G
Merhaba. 2-3 gün önce arkadaşların ısrarı ile PUBG Mobile'e yeniden başladım. Telefonda her şey on numara ama GameLoop grafiklerim resmen çöp gibi. HD + renkli yaptım ama köşeler ve detaylar çok kötü ve pürüzlü duruyor. Telefon ayarlarımı yaptım hala aynı. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Emulatör değiştir.

Başkalarının oyunlarına bakıyorum böyle bir sorun yok, illaki benim ayarlarımda bir ekisk vardır diye düşünüyorum. O olmadı değiş şu olmadı değiş yerine direk çözüm arıyorum.

Kaç p de oynuyorsun 720p ise 1080p yap, 720p de HD oynuyorsan 1080p de dengelide oyna belki kaşar belki kasmaz duruma göre ayarlarsin kasmazsa 1080p +HD yaparsin
1080p de şuan ;
1686079160974.png

Telefonda da yüklü değiller aslında ama görüntü çok güzel, şu kaynaklar %100 olsun duruma göre tekrar güncellerim konuyu.
Emulatordeki grafikler telefona kıyasla biraz daha patates oluyor neden bilmiyorum telefonda HD de iken ile emulatorde HD deyken bir olmuyor emülatör kaynaklı bişey kaynaklar yüklenince bende grafikler fark oluşturmuştu telefon kadar iyi olmasada ilk haline göre iyiydi

Emulatordeki grafikler telefona kıyasla biraz daha patates oluyor neden bilmiyorum telefonda HD de iken ile emulatorde HD'deyken bir olmuyor emülatör kaynaklı bir şey kaynaklar yüklenince bende grafikler fark oluşturmuştu telefon kadar iyi olmasa da ilk haline göre iyiydi

Sabaha kadar hepsini bekledim ve değişen şey çok az oldu, dedginiz gibi grafikler hala patates.

Yeni konular

Geri
Yukarı