R3 2300X GTX 1650 sistem ne kadar eder?

@salihhakbagg 13K öyle mi? Senin sistem internet kafe bilgisayarından bile kötü orada en çok para edecek şey monitör. Son kullanma tarihi geçmiş işlemci, bombadan hallice güç kaynağı, piyasadaki en ucuz ekipmanlar.

Selam.
3 yıllık bir bilgisayarım var.
Full set halinde vereceğim.
Kasam Gamepower'in 4 fanlı RGB kasası (açılır kapanır kapağı var fakat çizikleri de var)
Ryzen 3 2300X.
MSI 1650 Gaming X ekran kartı.
16 GB Corsair RAM (birisi 3000MHz-diğeri 3200 (yeni) sorun olmaz)
MSI A320M Pro-E anakart (2 RAM slotu var dolu)
240GB Adata SSD( hızlı )
2TB Seagate HDD 7200RPM (yeni aldım)
500W Rampage güç kaynağı (oda yeni)
AOC C24G1. 144Hz Curved monitör 24'.
Markasını unuttuğum Blue Switch klavye.
Corsair M55 mouse.
Corsair HS35 kulaklık.
Sizce kaça satarım?

Eksik varsa hatırlatın söyleyeyim.

Daha 5 ay önce HDD'yi RAM'leri monitörü klavye fareyi aldım 4K falan para verdim adam 8 k diyor.

Hepsini ayrı ayrı satarsan çok daha iyi bir fiyata gelebilir.
Set halinde satarsan bana göre maksimum 10500 TL olur.

Sağ ol dostum öyle yapacağım ölücülerle uğraşamam. İnternet kafe PC'si aldırsınlar babalarına.

Hocam maalesef 13k’ya bir enayi bulmadığınız sürece satamazsınız. Fakat kasa ışıklı mışıklı üfff diyen insanlar var belki onlara satarsınız. 13K asla etmez 13K ya ikinci elde rx 6600 PC+ ekipman dizersin.

Hocam maalesef 13K'ya bir enayi bulmadığınız sürece satamazsınız. Fakat kasa ışıklı mışıklı üfff diyen insanlar var belki onlara satarsınız. 13K asla etmez 13K ya ikinci elde RX 6600 PC+ ekipman dizersin.

Akıllısı zaten dediğin sistemi alır kral haklısın. Enayi çok ama 8'e de vermem 😀

Daha 5 ay önce HDD'yi RAM'leri monitörü klavye fareyi aldım 4K falan para verdim adam 8 k diyor.

İkinci el piyasası böyle, aynı monitörü sarı sitede 2000 TL'ye satan da var. Sıfır fiyatına bakarak iş yapılmaz.

Kimse "13K vereyim de son çıkan oyunları düşük ayarlarda 30 FPS oynayayım" demeyecek.

İkinci el piyasası böyle, aynı monitörü sarı sitede 2000 TL'ye satan da var. Sıfır fiyatına bakarak iş yapılmaz.

Kimse "13K vereyim de son çıkan oyunları düşük ayarlarda 30 FPS oynayayım" demeyecek.

Haklısın öncelikle. Yeni oyunların hepsini orta yüksek arası 60'ın üzerinde ben oynuyorum 30 nasıl oldu reis bir anda ya :D bunları oynuyorum. Ne kadar yeni bilmem.

Dosya Ekleri

• 4636B721-15D9-48BA-8589-9C6CC9C783E1.jpeg
    4636B721-15D9-48BA-8589-9C6CC9C783E1.jpeg
    452,8 KB · Görüntüleme: 16
Haklısın öncelikle. Yeni oyunların hepsini orta yüksek arası 60'ın üzerinde ben oynuyorum 30 nasıl oldu reis bir anda ya :D bunları oynuyorum. Ne kadar yeni bilmem.
2020 sonrası çıkan AAA yapımlarda 60 fps oynatamayacak bir sistem hocam.

Son çıkan ve bu sene çıkacak oyunları referans alıyorum. Bak listendeki oyunların çoğu düşük gereksinimli ya da tarihi eser oyunlar. Yeni sayılacaklardan RDR2 bile 5 yaşına geliyor, Elden Ring performansını kendin de biliyorsundur.

Bir alıcı cebindeki paraya bakacak bir de sistemlere doğal olarak en güçlü gördüğünü alacak. Sende monitör, 2 TB HDD, 16 GB RAM iyi güzel ama kalanlar sıkıntı.

Haydi 8K olmasın 9K olsun o da anlamayan birisini bulursan. Millet 2060 Super, 3500X + 144Hz monitör + ekipman 13500 TL'ye satıyor da.

Son çıkan ve bu sene çıkacak oyunları referans alıyorum. Bak listendeki oyunların çoğu düşük gereksinimli ya da tarihi eser oyunlar. Yeni sayılacaklardan RDR2 bile 5 yaşına geliyor, Elden Ring performansını kendin de biliyorsundur.

Bir alıcı cebindeki paraya bakacak bir de sistemlere doğal olarak en güçlü gördüğünü alacak. Sende monitör, 2 TB HDD, 16 GB RAM iyi güzel ama kalanlar sıkıntı.

Haydi 8K olmasın 9K olsun o da anlamayan birisini bulursan. Millet 2060 Super, 3500X + 144Hz monitör + ekipman 13500 TL'ye satıyor da.

Haklısın dostum.
Alıcı buldum 14'e anlamayan biri ama ben fiyat almak için sordum.
Anlamayan birine satıp sonradan uğraşmak istemiyorum.
Teşekkürler bu arada.
Laptopla takas olur ama

2020 sonrası çıkan AAA yapımlarda 60 fps oynatamayacak bir sistem hocam.
Doğrudur. AAA oyunları oyuncak biride bunu almaz diye düşünüyorum zaten . Valorant , pubg delisinin çok olduğu dönemdeyiz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı