R3 3100 1650 Super sistemde LoL açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

INonOmpiontentI

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 6-7 ay oldu LoL'e giremiyorum. Sıkıntım oyun şampiyon seçme ekranı sonrası hiçbir tepki vermiyor. Sil yükle yapmayı denedim hextech repair Tools denedim LoL Launcher onarımını denedim sonuç aynı. YouTube'den videolar izledim düzelmedi. Oyunu çerçeve modunda başlatmayı denedim yine olmadı. Nerde hata yapıyorum? Yanıtlarsanız sevinirim. Sistem;

MSI GTX 1650 Super Gaming X.
Ryzen 3 3100.
B450M S2H.
Aerocool VX Plus 500W.
1TB Seagate barracude SSD.
250GB Samsung Evo 970 M.2 SSD.
Dark Raider kasa.

Verebileceğiniz bir tavsiye var mı? Ve Windows sıfırlamak işe yarar mı? Driverler güncel. Windows 10 2004 güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 6-7 ay oldu LoL'e giremiyorum. Sıkıntım oyun şampiyon seçme ekranı sonrası hiçbir tepki vermiyor. Sil yükle yapmayı denedim hextech repair Tools denedim LoL Launcher onarımını denedim sonuç aynı. YouTube'den videolar izledim düzelmedi. Oyunu çerçeve modunda başlatmayı denedim yine olmadı. Nerde hata yapıyorum? Yanıtlarsanız sevinirim. Sistem;

MSI GTX 1650 Super Gaming X.
Ryzen 3 3100.
B450M S2H.
Aerocool VX Plus 500W.
1TB Seagate barracude SSD.
250GB Samsung Evo 970 M.2 SSD.
Dark Raider kasa.

Verebileceğiniz bir tavsiye var mı? Ve Windows sıfırlamak işe yarar mı? Driverler güncel. Windows 10 2004 güncel.
Eğer valorant oyunu yüklüyse valoranttan kaynaklı, bendede aynı durum oldu buradan biliyorum.

Oyunun desteğine bilet atın onlar düzeltebilirler diye düşünüyorum.

Attım ve düzeltmediler. Mesajı düzenlemiştim ama modlar silmiş;
Ticket attığımda paket kaybından olduğunu söylediler. Daha sonra Windows Update geldi güncelledim ve çalıştı 4-5 gün girebilidim ve o arada da paket kaybım vardı. Daha sonra başka Win Update'ye geçtim yine bozuldu. Sistemlerin Win Update'den önce kendilerini yedeklediğini hatırladım geri döndüm ama düzelmedi.
Eğer Valorant oyunu yüklüyse Valorant'tan kaynaklı, bende de aynı durum oldu buradan biliyorum.

Valorant yüklü ve onda da gerekli bir programı kuramadık hatası var.

Attım ve düzeltmediler. Mesajı düzenlemiştim ama modlar silmiş;
Ticket attığımda paket kaybından olduğunu söylediler. Daha sonra Windows Update geldi güncelledim ve çalıştı 4-5 gün girebilidim ve o arada da paket kaybım vardı. Daha sonra başka Win Update'ye geçtim yine bozuldu. Sistemlerin Win Update'den önce kendilerini yedeklediğini hatırladım geri döndüm ama düzelmedi.

Valorant yüklü ve onda da gerekli bir programı kuramadık hatası var.
silmeyi deneyin bende aynı sorunlaa karşılaştırdım valorantta açılmıyordu anlamsız bir şekilde bu yüzden olabilir önerim tamamiyle riot ile ilgili tüm dosyaları silip tekrardan yüklemeniz ben sadece Lolü silip yükleyince geçmedi ama tamami ile riot dosyalarını silip en baştan LoLü yükleyince düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı