R3 3100 + 1660S sistem nasıl?

RTX 2060 varken bunu almak mı :/. Ayrıca ürün stokta yok, SSD kronik sorunlu, kasanın hava akışı kötü ve işlemci de bence alınmaz.
Evet haklısın, gereksiz emoji kullanmak yerine yorum yapmak daha mantıklı. En azından yorum yapan kişi üzülmemiş olur.
5700TL'ye arkadaşın isteklerine göre RTX 2060 bulunan bir kasa göremedim. Nerede gördüğünün linkini atabilir misin?
Ayrıca evet insan üzülüyor. :)
Vatan Bilgisayar zorunlu demiştim belirttiğim sistemde.Biraz daha iyi okusaydınız görebilirdiniz.
Ben yorumu yazarken siz yanıt vermişsiniz. Arada 4 dakika fark var. Yorum yaparken yeni yapılan yorumu sayfa yenilenmediği için görmemiş olmam normal. Çünkü ufak bir araştırma yapıyordum o sırada. Kimse sizin köleniz veyahut işçiniz değil. Üslubunuz yanlış.

LG 21, 5" 22MK430 5 ms Full HD VGA-HDMI 75 Hz FreeSync IPS LED monitör.

G.Skill 16 GB (2x8GB) Ripjaws V kırmızı DDR4 3000MHz CL16 1.35V Dual kit RAM.

AMD Ryzen 3 3100 soket AM4 Wraith soğutucu 3.6 GHz 16MB önbellek 65W işlemci.

Samsung 500GB 860 Evo SATA 3.0 (okuma 550 MB / yazma 520 MB) SSD.

MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS OC 6 GB GDDR6 192Bit NVIDIA ekran kartı.

Gigabyte B450 GAMING X AMD B450 socket AM4 Ryzen™DDR4 3600MHz(OC) USB3.1 anakart.

Bu sistemi Vatan Bilgisayar'dan toplayacağım. Kasayı ve Power Supply'ı aldım.(Corsair Spec-Delta 650W)kasa hariç sistem 6730 lira ediyor. Sizce nasıl bir sistem? Alınmaya değer mi?
Vatan Bilgisayar zorunludur.
5700TL'ye arkadaşın isteklerine göre RTX 2060 bulunan bir kasa göremedim. Nerede gördüğünün linkini atabilir misin?

Ben yorumu yazarken siz yanıt vermişsiniz. Arada 4 dakika fark var. Yorum yaparken yeni yapılan yorumu sayfa yenilenmediği için görmemiş olmam normal. Çünkü ufak bir araştırma yapıyordum o sırada. Kimse sizin köleniz veyahut işçiniz değil. Üslubunuz yanlış.
"
Bu sistemi Vatan Bilgisayar'dan toplayacağım. Kasayı ve Power Supply'ı aldım.(Corsair Spec-Delta 650W)kasa hariç sistem 6730 lira ediyor. Sizce nasıl bir sistem? Alınmaya değer mi?
Vatan Bilgisayar zorunludur."Böyle deyip konuyu açtım.

"
Vatan Bilgisayar zorunludur."Böyle deyip konuyu açtım.
Tamam o halde biz de yorumumuzu yaptık, kaç kişi Vatan'dan almayın dedi. Biz fikrimizi söyledik. O paraya o sistem alınmaz çünkü daha iyileri varken.

Hocam buyurun ULTIMA-2060 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RTX 2060 6GB / 16GB RAM / 512GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.tr 7K ediyor.

Tamam o halde biz de yorumumuzu yaptık, kaç kişi Vatan'dan almayın dedi. Biz fikrimizi söyledik. O paraya o sistem alınmaz çünkü daha iyileri varken.
Bende vatandan almak istemiyorum ve biliyorum o paraya daha iyi sistemler var.Ama aile izin vermeyince olmuyor işte.Kaç kere ikna etmeye çalıştım inatla hala internette ki sistemleri kötülüyorlar.Yoksa bende bilirim bu sistemden daha iyi olan bir sistemi almayı.Neyse,daha fazla uğraşmak istemiyorum senle,belli ki anlamak istemiyorsun.

Bende vatandan almak istemiyorum ve biliyorum o paraya daha iyi sistemler var.Ama aile izin vermeyince olmuyor işte.Kaç kere ikna etmeye çalıştım inatla hala internette ki sistemleri kötülüyorlar.Yoksa bende bilirim bu sistemden daha iyi olan bir sistemi almayı.Neyse,daha fazla uğraşmak istemiyorum senle,belli ki anlamak istemiyorsun.
Hocam haklısınız. Gerçekten Vatan Bilgisayar çok kazık fiyatlara satıyor. Ve peynir ekmek gibi alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı