R3 3100 sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

peregrinus

Hectopat
Sistem özellikleri şöyle:
Ryzen 3100 işlemci.
8 GB RAM.
1TB 980 NVMe.
GTX 1070 ekran kartı.

Bu sistemle yüksek ayarda FHD olarak 40'lara düşmeye başladı, geçen sene 200+ FPS alıyordum aynı ayarlarla, bir güncelleme oyunu mu ağırlaştırdı yoksa benim format zamanım mı gelmiş emin olamadım. Benzer sistem kullanan arkadaşlarda durum nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı tavsiyelerim olacak öncellikle benim gibi düşünen insanlar git format at der fakat 1. tavsiyem ekran kartı sürücülerini kontrol et 2. tavsiyem gereksiz programları sil kısaca depolama sürücüne alan sağla 3. tavsiyem başlangıçta görmek istemediğin şeyleri kapat bunların bir faydası olmaz ise format at (yazdığım şeyleri yapıp çözüm sağlarsan sanırım format atmakla eşdeğer zaman harcayacaksın fakat şu çileden çıkartan programları kurma kısmını yapmayacaksın)

Merhaba dostum. İlk önce kasanı aç güzel bir temizlik ve termal macun yenilemeni yap. Sonra PC yazılım kısmına geç. Gereksiz uygulama ve dosyaları sil. Güncelleştirmeleri kontrol et. Bütçen varsa bir tane daha 8 GB RAM alıp 16 ya tamamlama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de buradaki bilgileri yapabilirsin.

Geri
Yukarı