R3 3100 sisteme yükseltme önerisi

O zaman ya ekran kartı driver arayüzüne gir ya da manuel olarak ayarla ama 144'e tam sabitlemen lazım.

Ya da oyunu yeniden başlat.
Açtım ayarı şu an gerçekten daha akıcı geliyor oyun fakat 144'ten fazla FPS alabiliyorken neden bu kadar akıcı olmuyorken 144'e sabitleyince bu kadar akıcı oldu?

Edit: Yardımının için teşekkürler fakat ben yine de sistemi yükselteceğim hem az da olsa giren FPS dropları yüzünden hem de yüksek sistem gerektiren GTA 5, RDR 2 gibi oyunları daha yüksek FPS değerleriyle oynayabilmek için.

Son düzenleme:
Açtım ayarı şu an gerçekten daha akıcı geliyor oyun fakat 144'ten fazla FPS alabiliyorken neden bu kadar akıcı olmuyorken 144'e sabitleyince bu kadar akıcı oldu?

Edit: Yardımının için teşekkürler fakat ben yine de sistemi yükselteceğim hem az da olsa giren FPS dropları yüzünden hem de yüksek sistem gerektiren GTA 5, RDR 2 gibi oyunları daha yüksek FPS değerleriyle oynayabilmek için.

Kanka sebebini şöyle anlatabilirim ki çok hızlı konuşunca ne kadar önemli konuşursan konuş anlaşılmazsın ya o mantık ama ne kadar bütçen var yükseltmede yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı