R3 3100 sistemim sizce nasıl?

O karta 2400TL verilmez.
Bunları öneririm buyur.
Anakartin gayet iyi.
Aynı fiyattaki rakiplerine nazaran VRM soğutucusu bulunuyor.

O karta 2400TL verilmez.
Bunları öneririm buyur.
Anakartin gayet iyi.
O karta 2400TL verilmez.
Bunları öneririm buyur.
Anakartin gayet iyi.
Ekran kartı konusu kafamı çok karıştırıyor herkez farklı önerilerde bulunuyor bağzıları rx 5500xt öneriyor 1660s e göre daha uygun fiyatlı oldugunu ve aralarında okadar fiyat farkı olmaması gerektiğini söyleyip rx5500xt önerenler var
Direk gtx1660s önerenler var
Yeni yılda Yeni ekran kartları çıkıcak onu bekle diyen var
Ne yapıyım ben valla hiç bilmiyorum 🤷‍♂️
Ekran kartı konusu kafamı çok karıştırıyor herkez farklı önerilerde bulunuyor bağzıları rx 5500xt öneriyor 1660s e göre daha uygun fiyatlı oldugunu ve aralarında okadar fiyat farkı olmaması gerektiğini söyleyip rx5500xt önerenler var
Direk gtx1660s önerenler var
Yeni yılda Yeni ekran kartları çıkıcak onu bekle diyen var
Ne yapıyım ben valla hiç bilmiyorum
Düzenliyorum ve rx 5500 XT öneriliyor ama Sapphire inde var bu modeli gigabayte nında vesaire başka markalarında yada GTx 1660s gigabayte ninda var başka markanın da var hangisi olcağınıda seçmek zor toplamda 8 bin bütçe ayırıcam bilgisayara 4500 liralik parçasını aldım bitek ekran kartı ve güç kaynağı kaldı 3500 lira bütçe var bu bütçeye en iyi en kaliteli verdiğim paraya her yönüyle değicek parçalar istiyorum :))

Son düzenleme:
Ekran kartı konusu kafamı çok karıştırıyor herkes farklı önerilerde bulunuyor bazıları RX 5500XT öneriyor 1660S'e göre daha uygun fiyatlı oldugunu ve aralarında o kadar fiyat farkı olmaması gerektiğini söyleyip RX 5500 XT önerenler var.
Direk GTX1660S önerenler var.
Yeni yılda yeni ekran kartları çıkacak onu bekle diyen var.
Ne yapayım ben vallahi hiç bilmiyorum 🤷‍♂️

Düzenliyorum ve RX 5500 XT öneriliyor ama Sapphire'inde var bu modeli Gigabyte nında vesaire başka markalarında ya da GTX 1660S Gigabyte ninda var başka markanın da var hangisi olcağınıda seçmek zor toplamda 8 bin bütçe ayırıcam bilgisayara 4500 liralik parçasını aldım bir tek ekran kartı ve güç kaynağı kaldı 3500 lira bütçe var bu bütçeye en iyi en kaliteli verdiğim paraya her yönüyle değecek parçalar istiyorum :))

Attığım iki parçada gayet iyi hatta güç kaynağı fazlasıyla iyi.
5500XT 8 GB 1660S'e göre daha zayıf bir kart.
Bütçeniz varken 1660 Super alın.
Attığım model gayet yeterli ve iyi.
Attığım ürünleri tercih edin 300-400TL niz cebinizde kalsın.
3500TL'nin hepsini harcamak istiyorsanız Palit yerine 3 fanli Gigabyte 1660 Super ve 1 adet kule tipi T6 Ultra soğutucusu alın ve işlemcinize OC yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı