Çözüldü R3 3100 ve GTX 1660S Ne kadar gider?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam benim yazdığım sistemi toplarsanız daha kaliteli ve daha ileriye dönük parçalar almış olursunuz ekran kartını kendiniz istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Galax RTX2060 RTX 2060 6 GB - 2731
Gigabyte RTX 2060 OC 6G - 2799
Zotac Gaming GeForce RTX 2060 - 2792
Bu işlerden pek anlamam o yüzden hazır alma taraftarıyım.
Sistem kaliteli. Kronik sorunlu parça yok. Tek sorun olabilecek şey SSD boyutunun kuçuk olmasi bana yeter diyorsaniz alinabilir. 800 liraya deger mi derseniz deger bence. Bu fiyatlara kaliteli RTX 2060'lı sistem toplamak zor.
Aynen o yüzden Teknobiyotik'i seviyorum.

Kendiniz alıp bir bilgisayarcıya 50-100 TL'ye toplatabilirsiniz. Aldığınız ürünler gene sıfır ürünler olduğu için garantili olacak zaten ama gene de karar kişinin kendisine ait bütçeyi ne kadar esnetebilirseniz o kadar iyi ben fiyatlarını da yazdım o ürün seçerken klavuz olur.

Bana yardımcı olup emeği geçen herkese teşekkür ederim. Son kararım P2.5 olanı alacağım 800 TL daha vereceğim ama bence değer sonuçta 2060 ve 3300X var. Sağolun hepinize.

Bu firmalar para kazanmak için çalışıyor bu yüzden hem parça başına kar hem de kasa haline getirince extra kar koyacak ki kazan dönsün siz kendiniz toplar veya toplatırsanız o kar ortadan çekiliyor ve bu sebeple benzer fiyata daha iyi bir kasaya sahip oluyorsunuz.

Bu firmalar para kazanmak için çalışıyor bu yüzden hem parça başına kar hem de kasa haline getirince extra kar koyacak ki kazan dönsün siz kendiniz toplar veya toplatırsanız o kar ortadan çekiliyor ve bu sebeple benzer fiyata daha iyi bir kasaya sahip oluyorsunuz.
Farkındayım başka hangi yolla para kazanacaklar zaten? Bu işin raconu bu. Bu arada 3300X ile 3600 arasında CoD Warzone'da 10 FPS fark var sizin dediğin kadar var mı bilemem gerçi videoda kullanılan ekran kartı farklı ve oyundan oyuna değişebilir. Birazdan bakacağım aralarında kaç fiyat farkı var diye.

Oyundan oyuna FPS değerleri farklılık gösterebilir. O yüzden ben örnek bir oyun adı yazıp YouTube'dan bakın dedim sonuçta kasayı siz alacaksın almadan iyice araştırmanız lazım hangi oyunları oynayuacaksanız aradaki fark genele vurunca fazla olmayadabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı