R3 3100 ve GTX 1660S sistem uyumlu mudur?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem topladım ve kesin alacağım.
B450M S2H.
Ryzen 3 3100.
GTX 1660 Super.
High Power 500W +80.
GeIL 8 GB 3000 MHz RAM.
Zalman S2
Tüm parçalar birbirine uyumlu mudur? Ekran kartı kasaya sığar mı? RAM iyi çalışır mı? Güç kaynağı yeter mi? İşlemci ve ekran kartı darboğaz olur mu? Ekran kartını güç kaynağı çalıştırır mı? Kısaca tüm özellikleri uyumlu mudur?

Bakalım kaza rıza 600W işlemci İncehesap'ta cuma gecesi indirime girerse alırım.
Bunu alabilirsin hem ucuz hem kaliteli.

Ancak ben 2. ekran kartımda da kullanmak istiyorum derseniz alttaki PSU 'yu alabilirsiniz.

Kötüleyen sizlersiniz NVIDIA tarafı tutan sizlersiniz ben diyorum ki AMD daha iyi performans veriyor siz diyorsunuz ki AMD kötü hayır değil kardeşim, zaten NVIDIA alacak konu kapandı sizde NVIDIA alın RX 570 olan arkadaş da satsın alsın aynı fiyatta 1050 Ti alsın sorunsuz kullanır işte.

WattMan aldıktan sonra düzelmediğinden düşük fiyata zar zor sattım. O paraya da sistem toplanamaz dı.

Kötüleyen sizlersiniz NVIDIA tarafı tutan sizlersiniz ben diyorum ki AMD daha iyi performans veriyor siz diyorsunuz ki AMD kötü hayır değil kardeşim, zaten NVIDIA alacak konu kapandı sizde NVIDIA alın RX 570 olan arkadaş da satsın alsın aynı fiyatta 1050 Ti alsın sorunsuz kullanır işte.

AMD'yi kötülediğimi kim söyledi asıl NVIDIA'yı kötüleyip tartışmayı başlatan sensin kardeş.

Sistem topladım ve kesin alacağım.
B450M S2H.
Ryzen 3 3100.
GTX 1660 Super.
High Power 500W +80.
GeIL 8 GB 3000 MHz RAM.
Zalman S2
Tüm parçalar birbirine uyumlu mudur? Ekran kartı kasaya sığar mı? RAM iyi çalışır mı? Güç kaynağı yeter mi? İşlemci ve ekran kartı darboğaz olur mu? Ekran kartını güç kaynağı çalıştırır mı? Kısaca tüm özellikleri uyumlu mudur?
Sistem güzel, bütün parçalar uyumlu çalışır. PSU 600W olsa daha iyi olurdu. Ayrıca RAM'i ileride mutlaka 16GB'ye yükseltin.

Bunu alabilirsin hem ucuz hem kaliteli.

Ancak ben 2. ekran kartımda da kullanmak istiyorum derseniz alttaki PSU'yu alabilirsiniz.

High Power kaliteli değil diye biliyorum. Ama deneyimlediyseniz alınabilir. Yoksa Corsair modelleri daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı