R3 3100 ve GTX 1660S sistem uyumlu mudur?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem topladım ve kesin alacağım.
B450M S2H.
Ryzen 3 3100.
GTX 1660 Super.
High Power 500W +80.
GeIL 8 GB 3000 MHz RAM.
Zalman S2
Tüm parçalar birbirine uyumlu mudur? Ekran kartı kasaya sığar mı? RAM iyi çalışır mı? Güç kaynağı yeter mi? İşlemci ve ekran kartı darboğaz olur mu? Ekran kartını güç kaynağı çalıştırır mı? Kısaca tüm özellikleri uyumlu mudur?

Selam NVIDIA fanı uzun zamandır AMD kullanan biri olarak sorun ile karış karışya gelemedim. Aslında NVIDIA'da bir ton sorun çektim performans düşüklüğü yaşadım sürücü sorunu yaşadım ve AMD'nin şu anki Radeon Software'i gayet iyi.

Siz sorun yaşadınız diye NVIDIA sorunlu olacak değil 5 senedir GTX 650 Ti Boost kullanıyorum bir tane bile sorun yaşamadım sosyale yazarsanız AMD kartlardan sorun yaşayan bir sürü insan görürsünüz.

Selam NVIDIA fanı uzun zamandır AMD kullanan biri olarak sorun ile karış karışya gelemedim. Aslında NVIDIA'da bir ton sorun çektim performans düşüklüğü yaşadım sürücü sorunu yaşadım ve AMD'nin şu anki Radeon Software'i gayet iyi.

Şanslısınız AMD fanı. Ki bana NVIDIA fanı demişsinizki ben şu anda mecburi bir şekilde 10 yıllık AMD kart kullanıyorum. Zamanında RX 570'lü sistem toplayarak pişman olanlardanım. 2 kere AMD'ye şans verdim ve gerçekten pişman oldum. Açıkçası software gerçekten kötü bir de.

Siz sorun yaşadınız diye NVIDIA sorunlu olacak değil 5 senedir GTX 650 Ti Boost kullanıyorum bir tane bile sorun yaşamadım sosyale yazarsanız AMD kartlardan sorun yaşayan bir sürü insan görürsünüz.
Eski serilerden bahsetmiyoruz burada

Eski serilerden bahsetmiyoruz burada.

GTX 1660 Ti kullanan arkadaşım var çıktığında almıştı bir tane bile sorun yaşamadı burada sorun çıkaran sensin arkadaş konu açmış tavsiye istiyor sen burada yok NVIDIA fanı yok şunun fanı böyle tartışacaksan gidip başka sitede tartış.

GTX 1660 Ti kullanan arkadaşım var çıktığında almıştı bir tane bile sorun yaşamadı burada sorun çıkaran sensin arkadaş konu açmış tavsiye istiyor sen burada yok NVIDIA fanı yok şunun fanı böyle tartışacaksan gidip başka sitede tartış.

Kötüleyen sizlersiniz NVIDIA tarafı tutan sizlersiniz ben diyorum ki AMD daha iyi performans veriyor siz diyorsunuz ki AMD kötü hayır değil kardeşim , zaten NVIDIA alacak konu kapandı sizde Nvidia alın rx 570 olan arkadaş da satsın alsın aynı fiyatta 1050ti alsın sorunsuz kullanır işte

Geri
Yukarı