R3 3200G - GTX 1660 Super sistem oyunlar için yeterli mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Shadow4PeeK

Centipat
Daha fazla  
RAM
Apacer CL16 3000MHz 16GB 8X2
SSD veya HDD modeli
240GB SSD APACER
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER 6GB
Anakart
A320M-H
İşlemci
R3 3200G
Arkadaşlar 1660 Super aldım arkadaşımdan ve çok çok ucuza aldım 1900TL'ye aldım herhangi bir sorunu yok mining yapılmamıs ve çift fanlı 6 GB sizce bu işlemci ve bu kartla çoğu oyunu oynayabilir miyim Apex denedim her şey yüksekte sadece model detaylarıydı sanırım o 4 GB da çok güzel 60FPS üstü oynuyorum sizce RDR2 oynayabilir miyim?

Evet oynayabilirsin. Gtx 1660S çok güçlü bir kart. Tüm güncel oyunları rahat oynarsin. İşlemcin biraz darboğaz yapar o karta ilerde işlemciye el atarsan oldukça sağlam bir sistem olur.

İslemciden yana biraz darboğaz olabilir ama hiç sorun değil bence. Her oyunu rahat oynatır. Ağır oyunlarda biraz grafik düşürürsün sadece.

Evet oynayabilirsin. GTX 1660S çok güçlü bir kart. Tüm güncel oyunları rahat oynarsin. İşlemcin biraz darboğaz yapar o karta ileride işlemciye el atarsan oldukça sağlam bir sistem olur.

İslemciden yana biraz darboğaz olabilir ama hiç sorun değil bence. Her oyunu rahat oynatır. Ağır oyunlarda biraz grafik düşürürsün sadece.

Hocam yakında Ryzen 5 5600X alacağım o yüzden işlemci şu anda kötü kalıyor farkındayım ama RDR 2 de hangi grafiklerde oynayabilirim sizce?

Hocam yakında Ryzen 5 5600X alacağım o yüzden işlemci şu anda kötü kalıyor farkındayım ama RDR 2 de hangi grafiklerde oynayabilirim sizce?
Benzer sistemle deneyimledim. Sadece ekran kartı Rx 570'di. Texture high diğer ayarlar medium 1080p de 40 - 45fps alıyordum. Gtx1660S'le Texture Ultra diğer ayarlar High 40 - 50fps civarında alırsın diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı