GTX 1660S sistem oyunlar için yeterli mi?

Kerata

Femtopat
Daha fazla  
GTX 1660 Super sadece oyun için yeterli olur mu arkadaşlar? Özellikle CoD gibi hikayeli oyunlar için Ultra Ultra ayarlar FPS'ler aramıyorum, uzun ömürlü orta halli bir sistem için soruyorum. Sistemin diger özellikleri ise:
AMD 3600.
750W 80 sertifikalı 5 korumalı, OCP dahil.
16 GB 3200 MHz RAM.
480 GB SSD.

AMD 3600 yerine i3 10100 F alın bence ama onunda sıkıntısı 2666 MHz desteklemesi maks dert etmesen alabilirsin soruna gelirsek evet. Oynayabilirsin ama medium ve High grafiklerde 60 FPS alırsın.

PSU'nun ve SSD'nin modeli nedir?

1660 Super günümüz için güzel bir ekran kartı, çoğu oyunu yüksek grafiklerde 60 FPS üzerinde oynatabiliyor.
High power ve kioxia, bana uzun ömürde oyunları akıcı açsın akış versin yeter, gerisi önemli değil yok ray tracing, yok fps bilmem ne ben e sport oyuncusu olmicam sonuçta :)

AMD 3600 yerine i3 10100 F alın bence ama onunda sıkıntısı 2666 MHz desteklemesi maks dert etmesen alabilirsin soruna gelirsek evet. Oynayabilirsin ama medium ve High grafiklerde 60 FPS alırsın.
Yüksek fpslere çıktığı oluyormuş, kartın gayet yeterli gözüküyor aslında, diğer bileşenler de iyi?
PSU'nun ve SSD'nin modeli nedir?

1660 Super günümüz için güzel bir ekran kartı, çoğu oyunu yüksek grafiklerde 60 FPS üzerinde oynatabiliyor.
High power 750w 80 sertifikalı ve kioxia ssd

Geri
Yukarı