R3 3200G sistem alınır mı?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.el bilgisayar alacağım. CS:GO, Valorant falan oynayacağım en fazla PUBG oynarım. 2 sene kullanılmış mining falan yapılmamış fiyat 5500tl. Bu sistem alınır mı arkadaşlar?

• AMD Ryzen 3 3200G.
  • RX 560 4 GB.
  • Gigabyte B450M-S2H
  • 8 GB 3000MHz.
  • 1TB HDD.
  • 400W PSU.

Son düzenleme:
PUBG de bir tık zorlanır onun dışında yükeltmeye pek açık değil. Anakart muhtemele A320 ayrıca GPU yükseltmeyi denesen PSU yetersiz kalacak. HDD'nin ömrü belli değil zaten SSD yok. Ona göre düşünüp alınır.

Hepsini geçtim aldıktan sonra bir 8GB RAM daha ekleyecesin ona da ek masrafın var unutma.

Bu fiyata oyunları sana oynatır. Çok pişman olmazsın. Ancak yükseltme yapmak şart gibi duruyor. Mutlaka SSD ve RAM yükseltmelisin.

Dediğin oyunları oynatır hocam bu sistem. CS:GO'da +170 FPS verir ama fiyatı önemli. F/P karşılıyor mu onu söyleyelim sana.

Eski bilgisayarımı satıp bunu almayı duşünüyorum o şekilde yaklaşık 3500-3000TL'ye denk geliyor. Tek endişem son zamanlarda aşırı fazla RX ekran kartında FPS duşüşleri yazan arkadaş gördüm ileride sıkıntı yaratır mı acaba?

Anakartın B450 olduğu yazılmış zaten. Lütfen yanlış bilgi vermeyin. Ayrıca RX 560'ı biraz araştırırsanız PUBG gibi oyunlarda zorlanmayacak bir kart olduğunu görebilirsiniz. Konu sahibinin sorusunun cevabına gelirsek, o fiyata alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı