R3 3200G sistem donuyor

Order S

Decapat
Ryzen 3 3200G 8 GB Tek kanal RAM'li sistemim var. Sıcaklık değeri arkada Rocket League, Kaspersky tam tarama ve bir indirme açık iken bu şekilde. Boşta ise sıcaklık 50-60 derece. Daha dün temiz kurulum ile format attım. Formattan önce de PC ara sıra donuyor kilitleniyor hiçbir şey yapılamıyordu aynı problemden hala muzdaribim. Termal macun 3 yıldır değişmedi ama sıcaklık iyi durumda acaba yanlış mı gösteriyor? Ve ayrıca Rocket League sık sık oynuyorum ve sürekli drop yiyordum format atmadan önce. Attıktan sonra droplar azaldı ama ara sıra hala drop yiyorum. Oyunda FPS sınırı açık o yüzden 60 FPS düşmesi az bir şekilde oynuyorum sınırlamayı kapatınca drop sorunu oluyor. Dediğim gibi boşta iken sistem sıcaklığı 50-60 derece olduğundan virüs şüphesindeyim ne yapmam gerek?

(NOT: Rocket league'de iken Arkada Kaspersky ve indirmenin yanına bir de Discord'u ekleyince sıcaklık 70'e çıktı)

1714479826348.png

Son düzenleme:
Kaspersky ile tarama yapılmış, gereksiz olur.

Hocam benim için konuşayım Kaspersky bulamadığı virüsü Malwarebytes ile sistemimden silmiştim. Zararı olmaz arkadaş için.
Hocam kullandığım RAM XPG Gammix D30 3000MHz ama piyasada şu an yok o yüzden iki farklı RAM kullanma gibi bir şansım var mı?

Virüs taramasında bir sorun yok ise kit şeklinde ram satın alın. Droplarınız kesin gider.

Hocam maalesef bende Technopat Sosyal'in ikinci el bölümü açık değil şartları karşılayamıyorum o yüzden başka çözüm önerebilir misiniz?

Sadece sosyal üzerinden alım-satım yapılmıyor, sahibinden-Letgo tarzı 2. el alışveriş sitelerine yönelin.

Hocam benim için konuşayım Kaspersky bulamadığı virüsü Malwarebytes ile sistemimden silmiştim. Zararı olmaz arkadaş için.

Böyle bir durumun pek olası olduğunu düşünmüyorum. Kaspersky bu işin piridir. Ha olabilir mi olabilir ama dediğim gibi Kaspersky yeterli.

Sorunun virüs ile de alakası yok.

Böyle bir durumun pek olası olduğunu düşünmüyorum. Kaspersky bu işin piridir. Ha olabilir mi olabilir ama dediğim gibi Kaspersky yeterli.

Sorunun virüs ile de alakası yok.

Hocam evet olabiliyor bazen bizzat yaşamıştım. Siz daha iyi bilirsiniz diye Kaspersky yeterli olur mu diye sordum, şimdi Malwarebytes ile tarıyacağım

Sadece sosyal üzerinden alım-satım yapılmıyor, sahibinden-Letgo tarzı 2. el alışveriş sitelerine yönelin.

Buradan daha hızlı satılır diye söyledim hocam.

Malwarebytes ile tarattım sistem yeni formatlandığı için Yandex kurmaya çalışmıştı otomatik Yandex ile alakalı şeyleri bana detection olarak gösteriyor. 🙄

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı