R3 3200G sistem ne kadar eder?

İşlemci: 1200 TL.
Ekran kartı: 2500-3000 TL.
RAM'ler: 1000.
Diğerleri de: 1200+
Desen performanslarına göre % 10 kessen satabilirsin bence. Ama güven vermen lazım karşıdakine ürünlerin sağlam olduğuna dair.

Hayır. Hele ki oyun oynuyorsan yanlış yaparsın.
Telefon noktasında sıkıntı çıkıyorsa diyebileceğim bir şey yok ama.

Oyun oynuyorum çok da seviyorum oyun oynamayı. Fakat elimdeki telefon o kadar kötü ki Instagram'ı bile rahat bir şekilde kullanamıyorum. Xiaomi Redmi 6A bu arada telefon. GeForce NOW var onu alıp 1-2 oyun oynarım arada diye düşünüyorum aslında.

Kullandığım telefondan yazıyorum zar zor yazıyorum şu anda. Instagram da videolar dönüyor sonra bir daha açılmıyor YouTube vs yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. WhatsApp'ta mesaj yazamıyorum telefonun yazılım sıkıntısı var.
Hocam Xiaomi'nin eski telefonlar evet biraz kötü ama inanınki yeni nesil telefonları üzmez. Örneğin Redmi Note 9S kullanıyorum 1 yıldır. Yavaşlama söz konusu değil. Şarjı 2 gün gidiyor, kamerasıda pek fena değil diyebilirim. Bende Apple kalitesini biliyorum tartışılamaz ama fiyatınıda asla haketmez. Bence satmaya değmez, 1500TL'ye satıp üzerine 1.500 civarı ekleyerek Mi 11 ve Huawei-Samsung tarafında alternatiflerini alabilirsin.

Geri
Yukarı