R3 3200G sisteme kasa ve PSU önerisi

ethem seherr

Hectopat
Herkese iyi günler. Sistemimdeki kasa ve güç kaynağım yetmemeye başladı. Sistemi toplarken elimde mevcut olduğu için güç kaynağı ve kasa almamıştım ama şimdi hem ekran kartı almayı düşünüyorum hem de PSU çok sıkıntı çıkarıyor. Kasanın da hava akışı iyi değilç bu yüzden 1500 TL bütçe ile kasa ve güç kaynağı arayışına girdim. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • RAM Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8 GB) DDR4 3200MHz CL16.
  • SSD veya HDD modeli Western Digital 3.5" 500 GB Black WD5003AZex SATA.
  • Ekran kartı AMD Radeon(tm) Vega 8 Graphics.
  • Anakart Gigabyte B450M Gaming.
  • İşlemci AMD Ryzen 3 3200G.
  • Kasa thermal take soprano RS eski bir kasa.
  • PSU thermal take TT 500 modeli gene eski bir güç kaynağı.

Herkese iyi günler. Sistemimdeki kasa ve güç kaynağım yetmemeye başladı. Sistemi toplarken elimde mevcut olduğu için güç kaynağı ve kasa almamıştım ama şimdi hem ekran kartı almayı düşünüyorum hem de PSU çok sıkıntı çıkarıyor. Kasanın da hava akışı iyi değilç bu yüzden 1500 TL bütçe ile kasa ve güç kaynağı arayışına girdim. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

https://www.akakce.com/bilgisayar-k...atx-fanli-oyuncu-kasasi-fiyati,880186348.html mesh kasa.
PSU olarak da 2'sinden birini alabilirsiniz.

Almak istediğiniz ekran kartı nedir güç kaynağını ona göre önerirler.

Sistem üzerinde ciddi dercede oyun vs oyanmıyorum ikinci el GTX 1050 Ti veya sıfır RX 580 tarzı bir kart düşünüyorum.

Size önerim RX 6400 dür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da ekran kartının oyunlarda performansı birçok oyunu rahatlıkla +60 FPS oynarsınız.

RX 580'in sıfırını bulmanız mümkün değil.

Birkaç farklı sitede gördüğüm için söylemiştim daha detaylı bir araştırma yapmadım.

Size önerim RX 6400 dür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da ekran kartının oyunlarda performansı birçok oyunu rahatlıkla +60 FPS oynarsınız.

Evet bu kartı da takip ediyorum bütçemi zorlaya bilirsem tercihim RX6400 olacak ilginiz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı