R3 3200G ve GT 710 sistemde düşük CS:GO performansı

İşletim sistemi
Windows 10

Hamza16GG

Hectopat
Merhabalar, öncelikle sistemim.
R3 3200G & GT 710 (1x8GB RAM, 1hafta sonra 1 tane daha 8 GB geliyor)
Driverler güncel, Windows orijinal ve güncel, bütün FPS arttırma ayarları yapılı, bütün performansı düşüren şeyler kapalı ve ayarlı ama buna rağmen CS:GO'da FPS'im çok ama çok düşük hemen bir örnek atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam bu Video'da 1080P'de +100 FPS alıyor ama ben 1024X768'de bile anca 70'i görebiliyorum bunun sebebi nedir?

Bu arada GT 710 çöptür falan diyeceğinizi biliyorum lütfen burayı okuyun. Valorant oynuyorum genelde ve Vega 8 takılı iken monitör 60Hz olduğu için çok takılıyor ve FPS hiç stabil değil sürekli artıp aniden düşüyor ve oynayışımı engelliyor, kuzenimden GT 710 ödünç aldım ve denedim NVIDIA refleks açık+takviye yaptım oyun akıcı oldu 75Hz falan oldu oyun ve FPS sabit 85-130 arası sistem çok rahatladı bende bunun için GT 710 takıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, öncelikle sistemim.
R3 3200G & GT 710 (1x8GB RAM, 1hafta sonra 1 tane daha 8 GB geliyor)
Driverler güncel, Windows orijinal ve güncel, bütün FPS arttırma ayarları yapılı, bütün performansı düşüren şeyler kapalı ve ayarlı ama buna rağmen CS:GO'da FPS'im çok ama çok düşük hemen bir örnek atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam bu Video'da 1080P'de +100 FPS alıyor ama ben 1024X768'de bile anca 70'i görebiliyorum bunun sebebi nedir?

Bu arada GT 710 çöptür falan diyeceğinizi biliyorum lütfen burayı okuyun. Valorant oynuyorum genelde ve Vega 8 takılı iken monitör 60Hz olduğu için çok takılıyor ve FPS hiç stabil değil sürekli artıp aniden düşüyor ve oynayışımı engelliyor, kuzenimden GT 710 ödç aldım ve denedim NVIDIA refleks açık+takviye yaptım oyun akıcı oldu 75Hz falan oldu oyun ve FPS sabit 85-130 arası sistem çok rahatladı bende bunun için GT 710 takıyorum.

İyi de o kartı takmanız çok saçma.
Vega 8 daha güçlü ondan.

Harici ekran kartını çıkarın APU daha güçlü ve daha ekonomik.
60 Hz olmasıyla ilgisi yok sürücü yüklememişsindir belki bende de aynı sistem var ve değerlerim çok iyi ve stabil. Ayrıca 8 RAM'den kaynaklı da olabilir, bellek frekansından dolayı da olabilir.

Geri
Yukarı