R3 3200G ve GT 710 sistemde düşük CS:GO performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Bu arada GT 710 çöptür falan diyeceğinizi biliyorum lütfen burayı okuyun. Valorant oynuyorum genelde ve Vega 8 takılı iken monitör 60Hz olduğu için çok takılıyor ve FPS hiç stabil değil sürekli artıp aniden düşüyor ve oynayışımı engelliyor, kuzenimden GT 710 ödünç aldım ve denedim NVIDIA refleks açık+takviye yaptım oyun akıcı oldu 75Hz falan oldu oyun ve FPS sabit 85-130 arası sistem çok rahatladı bende bunun için GT 710 takıyorum.
Ben burdan GT710 ile daha iyi FPS aldığını anladım, yanlış mı?

Ben buradan GT710 ile daha iyi FPS aldığını anladım, yanlış mı?

Doğru, daha yüksek FPS alıyorum ve oyun daha akıcı oluyor yukarıda belirttiğim halde GT 710'u çıkar diyenler olmuş :/
İyi de o kartı takmanız çok saçma.
Vega 8 daha güçlü ondan.

Hocam tam okumadınız herhalde? Ben orada GT 710 ile birlikte Valorant'da daha akıcı oluyor ve daha yüksek FPS alıyorum.

Doğru, daha yüksek FPS alıyorum ve oyun daha akıcı oluyor yukarıda belirttiğim halde GT 710'u çıkar diyenler olmuş :/

Hocam tam okumadınız herhalde? Ben orada GT 710 ile birlikte Valorant'da daha akıcı oluyor ve daha yüksek FPS alıyorum.
Valorant,ekran kartından çok işlemciye yük bindiriyor.
GT 710'u satın,Vega 8'i kullanmaya devam edin 2.el bir adet Rx 570 alabilirsiniz 1000 TL civarına.

Valorant, ekran kartından çok işlemciye yük bindiriyor.
GT 710'u satın, Vega 8'i kullanmaya devam edin 2.el bir adet RX 570 alabilirsiniz 1000 TL civarına.

Yani CS:GO'da ekran kartı kullanımı daha mı yüksek? Eğer öyleyse CS:GO'yu Vega 8 ile açmam mümkün mü? GT 710'u çıkarmadan sadece istediğim oyunlarda Vega 8 açık kalsın istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?

Yani CS:GO'da ekran kartı kullanımı daha mı yüksek? Eğer öyleyse CS:GO'yu Vega 8 ile açmam mümkün mü? GT 710'u çıkarmadan sadece istediğim oyunlarda Vega 8 açık kalsın istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?
İki oyunda ekran kartından çok işlemciye yük bindiriyor,Vega 8 Rx 550 ve Gt 1030 seviyesinde bir dahili grafik birimi.
Ve evet CS:GO'yu Vega 8 ile açmanız mümkün.
İstediğiniz oyunu hem harici grafik işlemci hemde dahili grafik işlemci ile açabilirsiniz.
Edit:Vega 8 ile açmak istediğiniz zaman Entegre Grafik'i seçin.

1608549791128.png

İki oyunda ekran kartından çok işlemciye yük bindiriyor, Vega 8 RX 550 ve GT 1030 seviyesinde bir dahili grafik birimi.
Ve evet CS:GO'yu Vega 8 ile açmanız mümkün.
İstediğiniz oyunu hem harici grafik işlemci hem de dahili grafik işlemci ile açabilirsiniz.
Edit: Vega 8 ile açmak istediğiniz zaman entegre Grafik'i seçin.

Eki Görüntüle 792984

Bende sizdeki gibi bir seçenek gözükmüyor. Ne yapmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı