R3 3200G ve GT 710 sistemde düşük CS:GO performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Ben burdan GT710 ile daha iyi FPS aldığını anladım, yanlış mı?

Ben buradan GT710 ile daha iyi FPS aldığını anladım, yanlış mı?

İşlemci sıcaklığı kaç arkadaşın + APU RAM kullanıyor yani yeterli RAM olması gerek düşük RAM'de arkada pek bir şey açık olmaması gerek.

Ekran kartını çıkartın GT 710 daha güçsüz.

Ben buradan GT710 ile daha iyi FPS aldığını anladım, yanlış mı?

Doğru, daha yüksek FPS alıyorum ve oyun daha akıcı oluyor yukarıda belirttiğim halde GT 710'u çıkar diyenler olmuş :/
İyi de o kartı takmanız çok saçma.
Vega 8 daha güçlü ondan.

Hocam tam okumadınız herhalde? Ben orada GT 710 ile birlikte Valorant'da daha akıcı oluyor ve daha yüksek FPS alıyorum.

Valorant,ekran kartından çok işlemciye yük bindiriyor.
GT 710'u satın,Vega 8'i kullanmaya devam edin 2.el bir adet Rx 570 alabilirsiniz 1000 TL civarına.

Valorant, ekran kartından çok işlemciye yük bindiriyor.
GT 710'u satın, Vega 8'i kullanmaya devam edin 2.el bir adet RX 570 alabilirsiniz 1000 TL civarına.

Yani CS:GO'da ekran kartı kullanımı daha mı yüksek? Eğer öyleyse CS:GO'yu Vega 8 ile açmam mümkün mü? GT 710'u çıkarmadan sadece istediğim oyunlarda Vega 8 açık kalsın istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?

İki oyunda ekran kartından çok işlemciye yük bindiriyor,Vega 8 Rx 550 ve Gt 1030 seviyesinde bir dahili grafik birimi.
Ve evet CS:GO'yu Vega 8 ile açmanız mümkün.
İstediğiniz oyunu hem harici grafik işlemci hemde dahili grafik işlemci ile açabilirsiniz.
Edit:Vega 8 ile açmak istediğiniz zaman Entegre Grafik'i seçin.

Bende sizdeki gibi bir seçenek gözükmüyor. Ne yapmalıyım.

Bende sizdeki gibi bir seçenek gözükmüyor. Ne yapmalıyım.
Masaüstüne sağ tıklayın daha sonra Nvidia Denetim masasına girin ve "Bağlam Menüsüne Grafik İşlemciyle çalıştır seçeneğini ekle" kısmını aktifleştir

Edit: Bir diğer yol 3D Ayarlarının yönetilmesi kısmından oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…