R3 3200G yerine R5 5600 alınır mı?

Sizce besleyemezmi :D

Kendim kullanıyorum sistemi emin olun besleyemiyor hiçbir işe de yaramayan bir işlemci sistemde tek pişman olduğum parça o

Besleyemez. Beslese bile yarım yamalak besler. R5 5600 aldığında kaya değer bir FPS artışı olur.

Tahmini mesela bir oyunda 60FPS alıyorsam RDR2 mesela bu işlemciyi aldığım zaman kaç FPS bir fark atar anakartın A320 olması sorun yaratmaz değil mi artık drop yemek istemiyorum çünkü.

Kendim kullanıyorum sistemi emin olun besleyemiyor hiçbir işe de yaramayan bir işlemci sistemde tek pişman olduğum parça o

Tahmini mesela bir oyunda 60FPS alıyorsam RDR2 mesela bu işlemciyi aldığım zaman kaç FPS bir fark atar anakartın A320 olması sorun yaratmaz değil mi artık drop yemek istemiyorum çünkü.

Şimdilik yaratmaz ama ileride B450 veya B550 ile değiştirmenizi öneririm. Anlamadığım şey elinizdeki anakartın 5750, B550 anakartın 3000 olması zaten.

Dosya Ekleri

• Screenshot_29.png
    Screenshot_29.png
    186,8 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_30.png
    Screenshot_30.png
    170,7 KB · Görüntüleme: 15
BIOS güncellemesini kesinlikle yapın. Ağır oyunlarda FPS artışı olur ama işlemci gerektiren FPS oyunlarında CS 2, Valorant gibi oyunlarda baya bir artar. Sistem geneli ise baya hızlanır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı