R3 3200U sisteme oyun için IObit kurulmalı mı?

tcknmx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kiev
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ve Donanım
2 Tane bilgisayarım var. Ev kullanımı olanı aldığım günden beridir Microsoft Store dışı bir şey indirmedim. Diğer PC yazılım ve oyun sistemim. Sorum şu; ben bu oyun sistemimde driver sorunu vardı 8 ay önce IObit driver güncelleyici indirmiştim. Her oyunda hiç kasmıyordu geçenlerde format çektim, IObit kurmadım.

CS:GO'da 90 FPS inanılmaz büyük bir düşüş yaşadım. Kasıyor ve PC fan çok fazla dönüyor. İşlemciyi soğutmak için.
Ev kullanımı bilgisayara 1 hafta önce IObit kurdum, R6S açtım. 60 FPS'in altına inmedi.

Oyun bilgisayarıma sizce IObit kurmalı mıyım? Güvenli mi? Veri çalıyormuş doğru mu?

Ev kullanımı PC: 4 GB RAM, Intel Pentium 5.nesil, GT960 4 GB'e. K.
Oyun PC: 8 GB RAM, AMD Ryzen 3 3200U, AMD Radeon RX550.
(Oyun PC laptop, ev kullanım PC'si masaüstü)

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla ama asla IObit yazılım kullanmayın.
@tcknmx kullanayım mı diyorsun kullanma diyoruz. Kızgın atıyorsun çözemedim ben seni.

IObit neden kullanmayayım açıklarsanız sevinirim zaten kullanma diyenleri biliyorum. IObit bilgisayara zarar mı veriyor onu soruyorum ve IObit driver kurduğum zaman PC performansı cyrı score da %77'lik performans artışı gösterdi (masaüstü olan PC) bunu da açıklar mısınız?

2 Tane bilgisayarım var. Ev kullanımı olanı aldığım günden beridir Microsoft Store dışı bir şey indirmedim. Diğer PC yazılım ve oyun sistemim. Sorum şu; ben bu oyun sistemimde driver sorunu vardı 8 ay önce IObit driver güncelleyici indirmiştim. Her oyunda hiç kasmıyordu geçenlerde format çektim, IObit kurmadım.

CS:GO'da 90 FPS inanılmaz büyük bir düşüş yaşadım. Kasıyor ve PC fan çok fazla dönüyor. İşlemciyi soğutmak için.
Ev kullanımı bilgisayara 1 hafta önce IObit kurdum, R6S açtım. 60 FPS'in altına inmedi.

Oyun bilgisayarıma sizce IObit kurmalı mıyım? Güvenli mi? Veri çalıyormuş doğru mu?

Ev kullanımı PC: 4 GB RAM, Intel Pentium 5.nesil, GT960 4 GB'e. K.
Oyun PC: 8 GB RAM, AMD Ryzen 3 3200U, AMD Radeon RX550.
(Oyun PC laptop, ev kullanım PC'si masaüstü)
Uzak dur!

Yanlış sürücü yükleyen bir yazılım. Bu yüzden sistemi çöp olan üyeler var burada. İsterseniz açıklarım fakat gerekli açıklamaları onlarca kere yaptım. Tek diyebileceğim kullanmamanız.

Uzak dur! Sakın kullanma gibi cevaplar değil lütfen açıklayıcı cevaplar verirseniz sevinirim.

Driver Booster - Yanlış sürücü kurmak üzere uzmanlaşmış program.
IObit uninstaller - uygulama sileceğim derken sistem dosyasını silen yazılım.
Advanced Malware Fighter - IObit'in yeni çıkardığı eskilerinden farklanmayan yazılımı. Kendisini korusa ona bile şükredilmeli.

Başka bir ton programı var bu lanet şirketin. Hepsini saymaya vaktim yetmez ben de en önemlilerini yazayım dedim :D.

Driver Booster - Yanlış sürücü kurmak üzere uzmanlaşmış program.
IObit uninstaller - uygulama sileceğim derken sistem dosyasını silen yazılım.
Advanced Malware Fighter - IObit'in yeni çıkardığı eskilerinden farklanmayan yazılımı. Kendisini korusa ona bile şükredilmeli.

Başka bir ton programı var bu lanet şirketin. Hepsini saymaya vaktim yetmez ben de en önemlilerini yazayım dedim :D.

Peki PC performansımı yükseltecek bir şeyler önerebilir misiniz

Peki PC performansımı yükseltecek bir şeyler önerebilir misiniz?

1. Arka plan servislerini kapatmak en iyi yollardan birisi.
  2. Sürücüleri güncel tutmak.
  3. Gereksiz dosyaları diskte tutmamak.
  4. En son Windows sürümünü düşürme veya hafif Linux dağıtımına geçmek.
En mantıklı yol bunlardır.

1. Arka plan servislerini kapatmak en iyi yollardan birisi.
  2. Sürücüleri güncel tutmak.
  3. Gereksiz dosyaları diskte tutmamak.
  4. En son Windows sürümünü düşürme veya hafif Linux dağıtımına geçmek.
En mantıklı yol bunlardır.

IObit kullanırken performansım niye yüksekti?

Geri
Yukarı