R3 3250U sistemde Vega 8 olur mu?

Bugün sabah elime ulaştı. Valorant ve CS:GO'da ayarına göre orta yüksek karışık 60 FPS'ye sabitleyebiliyorum. Düşük ayarlarda 90'dan nadir düşüyor. Fakat hava çıkışı altta ona dikkat etmenizi öneririm.

Bugün sabah elime ulaştı. Valorant ve CS:GO'da ayarına göre orta yüksek karışık 60 FPS'ye sabitleyebiliyorum. Düşük ayarlarda 90'dan nadir düşüyor. Fakat hava çıkışı altta ona dikkat etmenizi öneririm.
Hocam benim durumum çok değil Max 3800 TL 4250 TL yi ben kaldıramam genede çok sağolun (izlemeye geldim ben bu hayatı)

Hocam benim durumum çok değil Max 3800 TL 4250 TL'yi ben kaldıramam genede çok sağ olun (izlemeye geldim ben bu hayatı)

Laptop yerine masaüstü tercih ederseniz daha iyi bir şey çıkarabilir ama eğer laptop yanımda taşımam kolay olsun diyorsanız 3200u sistemi alabilirsiniz kalan para ile RAM eklersiniz.

HDD'nin yavaş olacağını söylemem gerekiyor. Ayrıca 14 inç ekran biraz küçük gelebilir. İşlemci konusunda çoğu oyunu düşük ayarlarda açar. Tercih sizin. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı