R3 7320u laptopun VRAM'inin 512 MB olması normal mi?

Evet, 30 FPS olması normal fakat 20000 TL olması normal değil, kuzeninizi kazıklamışlar.

Yazdığınıza göre, almış olduğunuz dizüstü bilgisayarın harici bir ekran kartı yok, işlemcinin grafik kartını kullanıyor (APU sistem). Ayrıca bu işlemci oyun için uygun değil ve RAM de düşük. Bu yüzden bu performans normal fakat 20000 TL'ye bu satılamaz, dolandırılmışsınız yani.

Biliyorum alacakları zaman beni arayacaktı ama babası sen onun aklına uyma falan demiş o da aramadı beni gitti kazıklandı

İade et 20k etmez o laptop.

Biliyorum dedim ama babası iadeyle uğraşamam falan diyormuş bildiğin 20k çöpe gitti

Nereden aldığını sorarsam aynı yer diye tahmin alırım büyük ihtimal. 2022 sonu sürpiz olsun diye 30klık laptop alındı tanınmış bir mağzadan. Bir baktım i5 10 nesil işlemci ve ekran kartı yok xD hemen iade ettirdim imkanınız varsa sizde değerlendirin.

Babası iade etmiyor kendisi bilir

Evet, 30 FPS olması normal fakat 20000 TL olması normal değil, kuzeninizi kazıklamışlar.

Yazdığınıza göre, almış olduğunuz dizüstü bilgisayarın harici bir ekran kartı yok, işlemcinin grafik kartını kullanıyor (APU sistem). Ayrıca bu işlemci oyun için uygun değil ve RAM de düşük. Bu yüzden bu performans normal fakat 20000 TL'ye bu satılamaz, dolandırılmışsınız yani.

Aynen öyle maalesef kendisi de babasını ikna etmeye çalışıyor iade etmek için de babasının inadı tuttu bir kere 😒

Biliyorum alacakları zaman beni arayacaktı ama babası sen onun aklına uyma falan demiş o da aramadı beni gitti kazıklandı

Biliyorum dedim ama babası iadeyle uğraşamam falan diyormuş bildiğin 20k çöpe gitti

Babası iade etmiyor kendisi bilir

Aynen öyle maalesef kendisi de babasını ikna etmeye çalışıyor iade etmek için de babasının inadı tuttu bir kere 😒
O zaman yapacak bir şey yok, 20k verip dizi film izlerler artık.

Şahsen böyle bir makine alacak olsam eski 2. el makine alırım. Aynı işi yapacak zaten dizi film izlenilecek başka bir halta yaramaz. Dizüstü piyasasını pek bilmiyorum ancak yine de 10 bin lira eder mi ondan bile şüpheliyim.

Yani ders yapması için aldı babası ama 20k ya böyle sistem olmaz hocam.
Mesela ben kendi sistemimi (2060 Super R5 2600 16 GB RAM) 13K ya aldım 2. el tertemiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı