R3nzskin virüslü müdür?

Ban yersiniz hocam kullanmayın!

Arkadaşlar LoL skin vb. programlar kullanmayın tespit edilmesi durumunda sınırsız ban yersiniz!

@mavıuszed dünya üzerinden popülerliğini sürdüren ve büyük turnuvalara ev sahipliği yapan League of Legends'ta önceleri tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen LoL skin programları artık ban sebebi olduğundan dolayı kullanılması yasaklandı.9 oca 2022. sanırım bilmiyorsunuz hocam. Forumda da bu konu hakkında birçok konu mevcut.

Arkadaşlar LoL skin vb. programlar kullanmayın tespit edilmesi durumunda sınırsız ban yersiniz!

@mavıuszed dünya üzerinden popülerliğini sürdüren ve büyük turnuvalara ev sahipliği yapan League of Legends'ta önceleri tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen LoL skin programları artık ban sebebi olduğundan dolayı kullanılması yasaklandı.9 oca 2022. sanırım bilmiyorsunuz hocam. Forumda da bu konu hakkında birçok konu mevcut.

Evet biliyorum ama lolskin ban sebebi olmadan önce de ve şimdi de aktif olarak lolskin kullanıyoum. Ayrıca hiç lolskinden ban yiyen bir oyuncu görmedim. Bu yüzden Riot Games'in göz korkutmak için ban sebebi diye açıklama yaptıklarını düşünüyorum.

Lolskin çalışmadığı için böyle bir skin changer gördüm. Virüs var mıdır acaba. Kullananlar varsa tecrübelerini söyleyebilir mi?

Skin Changer'lar internal hilelerdir. Oyun dosyalarını değiştirip VAC ban yemenize sebebiyet verir. Kullanmışsın yapmışsın bir hata, bir daha kullanma. Ki büyük ihtimalle yakında VAC ban yersin. En azından bırak.

Ha eğer güvenlik diyorsan, bedava bütün hileler miner veya trojan.

Lolskin çalışmadığı için böyle bir skin changer gördüm. Virüs var mıdır acaba. Kullananlar varsa tecrübelerini söyleyebilir mi?
Araştırmam tamamlandı, INOPORTY denilen bir sayısal mining kodlaması buldum, MITBD kanalları oluşturarak ana makinenin crypto ya girmesine sebep oluyor, söylediğiniz uygulama yönetici olarak çalıştırılmayı zorluyorsa söylediklerim doğrudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı